Daisy Jones & The Six

Ocena
serialu
6,5
Niezły
Ocen: 4
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Suki Waterhouse spodziewa się dziecka? Od 5 lat jest z Robertem Pattinsonem

Suki Waterhouse i Robert Pattinson od pięciu lat są w związku. Niedawno wprowadzili się do luksusowej willi wartej ponad 7 milionów dolarów. Od jakiegoś czasu spekulowano, że 31-latka może być w ciąży. Po jej ostatnim występie fani nie mają wątpliwości.

Suki Waterhouse to 31-letnia Brytyjka. Karierę zaczynała w wieku 16 lat jako modelka. Wkrótce zaczęła dostawać role w produkcjach filmowych. Wystąpiła m.in. w "Love, Rosie", "Zbuntowana", "Pokémon Detektyw Pikachu", czy "Daliland". Ostatnio oglądaliśmy ją w serialu Prime Video - "Daisy Jones & The Six".

Waterhouse to także utalentowana wokalistka. Jej najpopularniejszym utworem jest "Good Looking", który stał się viralem w mediach społecznościowych. 

Reklama

Prywatnie od 2018 roku jest w związku z Robertem Pattinsonem.

Suki Waterhouse i Robert Pattinson zostaną rodzicami

Od jakiegoś czasu spekulowano, że Suki Waterhouse może być w ciąży. Szczególne ożywienie spowodowały zdjęcia, zrobione przez paparazzi, na których widać było zaokrąglony brzuszek. W dodatku, wraz z Robertem Pattinsonem niedawno wprowadziła się do jego nowej, luksusowej rezydencji w Hollywood Hills wartej 7,65 miliona dolarów.

Para milczała na ten temat aż do koncertu Suki na festiwalu Corona Capital w Meksyku. Ubrana w błyszczącą liliową sukienkę i obszerną kurtkę wokalistka ze sceny zwróciła się do podekscytowanego tłumu: "Pomyślałam, że założę coś błyszczącego, żeby odwrócić waszą uwagę od czegoś innego… nie jestem pewna, czy to działa" – cytuje portal METRO.

Następnie wykonała gest na brzuchu, co wywołało ożywienie wśród uczestników koncertu. Zarówno wokalistka, jak i aktor nie potwierdzili informacji wprost, lecz fani w mediach społecznościowych zdążyli wyrazić swoją radość i ekscytację. "To dziecko właśnie wygrało na loterii genowej" - czytamy na X.

Czytaj więcej: Najpiękniejsi na świecie? Tak mówi nauka!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Robert Pattinson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy