Chirurdzy Grey's Anatomy
Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 976
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Chirurdzy": Kate Walsh powraca jako doktor Addison Montgomery

Kate Walsh poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że powraca do roli doktor Addison Montgomery w serialu "Chirurdzy". Widzowie zobaczą ją w odcinku, który wyemitowany zostanie 5 maja.

Niestety nadawca nie zdradził jeszcze szczegółów dotyczących powrotu postaci. Kiedy rozpoczęła się emisja 18. sezonu "Chirurgów", ABC poinformowało jednak, że Walsh ma pojawić się w wielu odcinkach. 

Addison Montgomery jest chirurgiem ginekologicznym i neonatologicznym, jak wiedzą jej fani - była kiedyś żoną Dereka Shepherda (Patrick Dempsey). Po raz pierwszy pojawiła się w "Chirurgach" w finale pierwszego sezonu.

Kate Walsh ostatnio wystąpiła w serialu ABC w październiku. 

Reklama

Chirurdzy: Sezon 19. Co już wiadomo?

"Chirurdzy" to najdłużej emitowany serial medyczny w historii telewizji. Mimo upływu lat wciąż cieszy się dużą popularnością, a jego wpływ na rynek pracy, zdaniem scenarzystki, jest nieoceniony. Władze studia ABC podjęły decyzję o stworzeniu 19. sezonu produkcji, w którym ponownie wystąpią Ellen Pompeo, Chandra Wilson i James Pickens Jr.

W kontynuacji serialu pojawią się też Chandra Wilson i James Pickens Jr. Pracę na planie nadzorować ma Krista Vernhoff, która przez cztery ostatnie sezony zajmowała stanowisko koproducentki. Twórcy serialu zapowiedzieli, że tym razem Vernhoff przejmie zadania producentki wykonawczej. 

Po tych wszystkich latach "Chirurdzy" pozostają jednym z najchętniej oglądanych seriali wyprodukowanych przez ABC. Najczęściej produkcję oglądają widzowie w wieku pomiędzy 18 a 49 rokiem życia. Za sukces serialu odpowiada nie tylko wciągająca, trzymająca w napięciu fabuła, ale także jego inkluzywność. Wiele osób twierdzi, że za sprawą tej produkcji wiele kobiet odważyło się rozpocząć karierę lekarską. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Chirurdzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama