Chirurdzy Grey's Anatomy
Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 974
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Chirurdzy": Co czeka bohaterów w 18. sezonie? Nowe twarze w obsadzie

jednego z najpopularniejszy seriali medycznych ostatnich lat powrócą w 18. sezonie produkcji. Nie zabraknie ciekawych medycznych przypadków, ale również prywatnych problemów bohaterów. Pojawią się też nowe postacie!

"Chirurdzy": Ciekawostki

Zaskakujące fakty"Chirurdzy" zaskakują już na poziomie... tytułów odcinków! Każdy z nich, z wyjątkiem jednego, nazwę zawdzięcza jakiemuś utworowi muzycznemu. Twórcy serialu trzymają się tego pomysłu od początku serii, czyli od ponad 350 odcinków. "Chirurdzy" doczekali się dwóch spin-offów - "Prywatna praktyka" (2007-2013) i "Jednostka 19" (od 2008).

"Chirurdzy": Co w nowym sezonie?

W poprzednim sezonie widzowie oglądali starcie z wirusem COVID-19. Nadchodząca część przyniesie odprężenie na froncie walki w pandemią. Nie oznacza to jednak, że bohaterowie nie będą zmagać się z innymi poważnymi medycznymi problemami, jak wypadki samochodowe czy przeszczepy. W życiu głównej bohaterki - Meredith Grey (Ellen Pompeo) pojawi się znajomy z przeszłości... Poznamy go już w pierwszym odcinku nowego sezonu. Co ciekawe bohater ten już raz pojawił się w "Chirurgach"! Czy tym razem na stałe zagości w życiu Meredith?

Reklama

"Chirurdzy": Kiedy emisja 18. sezonu?

Pierwszy odcinek 18. sezonu "Chirurgów" już 8 grudnia o godzinie 21:05. Kolejne odcinki w każdą środę, na kanale FOX. Dla tych, którzy nie mogą oglądać premierowo, FOX przygotował powtórki - w soboty o 19:15.

Zobacz też:

Zapowiedzi seriali Marvela. Nie tylko "Hawkeye"

Jeremy Renner chciał zerwać kontrakt z Marvelem

Gina Carano straciła pracę przez skandal

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj newsy i wywiady, oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ellen Pompeo | Chirurdzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy