Canal+: Seriale

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 8
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wilk 2": Wszyscy przeciwko wszystkim! Historia buntu w drugim sezonie serialu Canal+

"Wilk 2" to historia o nowym pokoleniu, wchodzącym dopiero w dorosłe życie. O ich problemach, kryzysie tożsamości, dorastaniu. To uniwersalna opowieść o tym, że każdy młody człowiek prowadzi walkę o rzeczywistość, w której przyjdzie mu żyć. Na ekranie m.in. Jessica Polak, Waleria Gorobets, Hubert Urbański, Kuqe 2115, Tromba oraz Bedoes.

"Wilk 2": O czym opowie drugi sezon?

"Wilk 2" to historia 20-letniej Igi, która stoi na granicy dwóch światów: skostniałych zasad politycznego reżimu, któremu przewodzi jej ojciec i zbuntowanych młodych, którzy marzą o nowym porządku. Uniwersum WILKA to przyszłość, jednak użyte w nim metafory i poruszone tematy są bardzo czytelne i współczesne. Miłość, strach przed zmianą, poszukiwanie swojego miejsca w świecie, konflikt pokoleń. Oraz bunt, który ma wiele twarzy. "Wilk"  jest serialem, który mówi coś ważnego nie tylko o młodych, lecz także o ich rodzicach, o wzajemnym niezrozumieniu, na które nawet miłość nie jest receptą.

Reklama

"Wilk 2": Czy taka historia mogłaby się wydarzyć?

W mikroskali wielu domów dzieje się każdego dnia. Doskonałe główne kreacje aktorskie (Hubert Urbański, Waleria Gorobets, Jessica Polak, Łukasz "Kuqe 2115" Dziemiński) sprawiają, że każdy z nas może stanąć po dowolnej ze stron. I mieć rację. Dodatkowym atutem są barwne role drugoplanowe i cameo, które szczególnie zainteresują młodsze pokolenie. Bedoes, Tromba, Modny Tata czy Suzie Pacałowska.W rolę przywódcy rebeliantów wcielił się "Kuqe 2115". Kuqe, a właściwie Łukasz Dziemiński, muzycznie zadebiutował już w 2014 roku. Na ekranie, w "Wilku", pojawi się po raz pierwszy. Młody raper co dzień jest członkiem jednej z najbardziej popularnych grup hiphopowych.

"Wilk 2": Młoda obsada produkcji

Wśród debiutujących młodych aktorów, obok Kuqe znajduje się również Jessica Polak, studentka Warszawskiej Szkoły Filmowej. Jessica urodziła się w Stanach Zjednoczonych, a obecnie mieszka w Warszawie. Choć "Wilk" to jej pierwszy duży projekt aktorski ma już na koncie udział w reklamach i rolach epizodycznych. W serialu wciela się w rolę Ani.

Walerię Gorobets widzowie znają już z produkcji serialowych. Aktorka zagrała również jedną z kluczowych ról w filmie "Apokawixa" a ostatnio debiutowała na deskach Teatru Ateneum u boku Agaty Kuleszy w spektaklu "To wiem na pewno". W "Wilku" występuje w roli Igi.

Oprócz debiutantów i aktorów młodego pokolenia widzowie na ekranie zobaczą również Huberta Urbańskiego w roli Borysa, ojca Igi i ministra w totalitarnym rządzie. To niezaprzeczalnie zły człowiek, ale jaki ojciec?

"Wilk 2": Kiedy i gdzie oglądać?

W serwisie CANAL+ online dostępna jest także pierwsza seria "Wilka" stanowiąca niepowiązaną z nowym sezonem historię. W rolach głównych Agata Kulesza, Magdalena Boczarska, Grzegorz Damięcki oraz Grzegorz Małecki. Premiera pełnego, drugiego sezonu serialu (5 odcinków) już 17 lutego w serwisie CANAL+ online i CANAL+ PREMIUM.

Zobacz też:

"KaDeWe": Seks, miłość i szalone imprezy w dobie kryzysu

Nowości w CDA Premium. Wśród nich hity serialowe

"Szpieg wśród przyjaciół". Guy Pearce w roli najsłynniejszego zdrajcy Anglii

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Canal+: Seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy