Nowości w CDA Premium. Wśród nich hity serialowe

Na CDA Premium zadebiutowały nowe seriale, które już są dostępne do obejrzenia. Wśród nich m.in. nowy sezon "Miłość i medycyna" czy premiera serialu "Duchy z Enfield".

"Duchy z Enfield"

Maurice Grosse, badający zjawiska nadprzyrodzone udaje się do domu w Enfield, którego mieszkańcy są przekonani, że budynek jest nawiedzony. Ten miniserial składający z trzech odcinków spodoba się nie tylko widzom lubiącym horrory i mocne wrażenia. 

To przede wszystkim świetnie opowiedziana historia pokazująca dramat osób, które doznały straty najbliższych. Niesamowita, gęstniejąca atmosfera, doskonała gra aktorska, a za kamerą Kristoffer Nyholm, który wyreżyserował m.in. "Tabu" oraz "The Killing".

"The Book of Negroes"

W małej afrykańskiej wiosce pojawiają się handlarze niewolnikami. Bohaterka opowieści, dziewczynka Aminata, razem z innymi porwanymi trafia na statek, który płynie do Ameryki.

Reklama

Przejmujący ramat historyczny oparty na prawdziwej historii. Bardzo wysoko oceniany przez widzów serial, który otrzymał kilkanaście nominacji.

"Deputy"

Tym razem coś dla widzów lubiących akcję i dobre kino sensacyjne. Po nagłej śmierci szeryfa hrabstwa Los Angeles, jego zastępcą zostaje znany z niesubordynacji stróż prawa. Kłopoty wiszą w powietrzu.

"Halt and Catch Fire"

USA, początek ery komputerowej lat 80, chciwy wizjoner musi konkurować na śmierć i życie z największymi gigantami branży - Apple, Microsoft oraz IBM. Pełen intryg oraz zwrotów akcji serial gdzie dominuje żądza pieniądza oraz ogromne ego, a relacje rodzinne zostają wystawione na próbę.

Ten serial doczekał się 4 sezonów. W CDA Premium możecie oglądać cały 1 sezon, a kolejne niebawem.

"Miłość i medycyna" - sezon 5

To już 5 sezon niezwykle popularnego i lubianego serialu opisującego perypetię pielęgniarek, lekarzy i pacjentów duńskiej służby zdrowia. Historia pierwszego sezonu rozpoczyna się w latach 50, tuż po wojnie, kiedy duński rząd z powodu braku personelu zmuszony jest zatrudniać na stanowiska pielęgniarek mężczyzn. W środowisku o skostniałej i staroświeckiej hierarchii nie przychodzi to łatwo.

Kolejny serial telewizyjny zbierający wysokie noty widzów nie tylko w krajach skandynawskich. W CDA Premium każdy sezon miał rekordową oglądalność.

Czytaj więcej: "Szpieg wśród przyjaciół". Guy Pearce w roli najsłynniejszego zdrajcy Anglii

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: CDA Premium

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy