Canal+: Seriale

Ocena
serialu
6,2
Niezły
Ocen: 9
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Office PL": Zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, zakończył się zdjęcie do drugiego sezonu serialu "The Office PL", polskiej wersji kultowej produkcji. Premiera zaplanowana jest na jesień 2022 roku.

 

"The Office PL": Drugi sezon

Po sukcesie pierwszego sezonu polskiej wersji opartego na brytyjskim formacie BBC, już wiosną rozpoczną się zdjęcia do drugiej serii. Za scenariusz ponownie będą odpowiadać Łukasz Sychowicz wraz z Jakubem Rużyłło i Mateuszem Zimnowodzkim, za reżyserię Maciej Bochniak. Producentem kreatywnym serialu jest Dorota Kośmicka.

Osią fabuły będą dalsze losy pracowników Kropliczanki oraz ich dwójki co-prezesów, Patrycji (Vanessa Aleksander) i Michała (Piotr Polak). Po udanej obronie firmy i sukcesie Patrycji, stawka w drugim sezonie będzie jeszcze wyższa. Michał i Patrycja zmierzą się w pojedynku o stanowisko w zarządzie spółki do której należy Kropliczanka. Bohaterom prześcigającym się w innowacyjnych, biznesowych rozwiązaniach będą towarzyszyć nowi, świeżo zrekrutowani pracownicy Kropliczanki.

Reklama

"The Office": O czym opowiada serial?

"The Office PL" (12 odcinków) miał premierę 22 października 2021 r. Akcja rozgrywa się w Siedlcach, w siedzibie firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej "Kropliczanka". Jej prezes, Michał, to człowiek pozbawiony autorefleksji, który każdym słowem i gestem zabiega o atencję i uznanie. Kiedy przedsiębiorstwo zostaje przejęte przez nowego właściciela, a pracownicy zaczynają obawiać się o swoje posady, jedynie Michał patrzy na zmiany z optymizmem. Biznesowe roszady przeplatają się tu z biurową codziennością pracowników "Kropliczanki". W pierwszym sezonie THE OFFICE PL wystąpili m.in. Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz, Kornelia Strzelecka, Mikołaj Matczak i Milena Lisiecka.

Zobacz też: "The Office PL": Polska w krzywym zwierciadle [recenzja]

Zobacz też:

"Bridgertonowie": Rozpoczęły się zdjęcia do trzeciego sezonu hitu Netfliksa

Rebecca Balding nie żyje. Aktorka zmarła w wieku 73 lat

"Ród smoka": Jest pierwszy zwiastun prequelu "Gry o tron"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Canal+: Seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy