Canal+: Seriale

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 8
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Office PL": Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu serialu Canal+

Po sukcesie pierwszej serii, twórcy polskiej wersji kultowego serialu "The Office" rozpoczynają prace nad kontynuacją historii pracowników „Kropliczanki”. Premiera drugiego sezonu planowana jest na jesień bieżącego roku w Canal+ online.

Reżyserem odpowiedzialnym za drugi sezon "The Office PL" niezmiennie pozostaje Maciej Bochniak, który zrealizuje scenariusze autorstwa Łukasza Sychowicza, Jakuba Rużyłło i Mateusza Zimnowodzkiego. 

W główne role ponownie wcielą się: Piotr Polak, Vanessa AleksanderAdam Woronowicz i Kornelia Strzelecka. Oprócz postaci znanych z pierwszej serii zobaczymy także nowych bohaterów, zagranych przez: Darię Widawską i Rafała Kowalskiego. 

Reklama

 Serial realizowany jest przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska. W gronie producentów znajdują się również Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński.

"The Office PL": Widzowie pokochali specyficzne poczucie humoru

"Przy pracy nad sformatowaniem polskiej wersji kultowego 'The Office' mieliśmy pewne obawy związane z percepcją publiczności. Teraz gdy już wiemy, że widzowie pokochali naszych bohaterów, ich pełne komizmu przygody oraz to specyficzne poczucie humoru w lokalnym wydaniu, czujemy się zobowiązani do utrzymania, a nawet podwyższenia poziomu produkcji z zeszłego roku. Cieszymy się, że 'The Office PL" spełnia oczekiwania fanów serii i mamy nadzieję, że będzie ich tylko przybywać!" - mówi współproducentka serialu Dorota Kośmicka-Gacke.

"Przyznam że powrót na plan 'The Office PL" to dla mnie szczególny moment, bo udało nam się zbudować fenomenalny, kreatywny zespół i ten potencjał się sprawdził. Pracujemy na fantastycznych scenariuszach ale zostawiamy też aktorom pewien margines, przestrzeń na improwizację. Ten rodzaj kontrolowanej wolności przy interpretacji scen i dialogów świetnie się sprawdza przy tak abstrakcyjnym, specyficznym humorze który jest znakiem jakości tej produkcji. W II sezonie na pewno podniesiemy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej, co nakręca mój entuzjazm. Jak mawia serialowy Darek 'Czołem pracy!'" - dodaje reżyser obu sezonów polskiej wersji Maciej Bochniak. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: The Office PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy