​Vanessa Aleksander: Droga na szczyt

Ma dopiero 25 lat, a na swoim koncie ma już wiele ciekawych i wymagających ról. Gra od podstawówki, przełomową rolę zagrała u samego Jana Komasy. Vanessa Aleksander to młoda aktorka, którą warto zapamiętać.

Gwiazda telewizji

Vanessa Aleksander, niespełna 26-letnia polsko-słowacka aktorka, popularność zdobyła dzięki serialowi "Wojenne dziewczyny", w którym zagrała jedną z głównych ról, obok Aleksandry Pisuli i Marty Mazurek. Vanessa świetnie sobie radzi w filmowej branży. Zagrała w "Sali samobójców. Hejterze" Jana Komasy, serialu "Rojst 97" Jana Holoubka, czy "The Office pl" Macieja Bochniaka. 

Vanessa Aleksander przeżyła koszmar w szkole teatralnej!

Vanessa Aleksander: Sen na jawie

Reklama

Pierwsze nagrody

Może się pochwalić także sukcesami w dubbingu. Właśnie odebrała nagrodę Bestsellera Empiku. Disneyowska historia o chińskiej wojowniczce "Mulan", której użyczyła głosu, była najchętniej wybieranym filmem familijnym w minionym roku. 

"Nagroda szalenie cenna. Po pierwsze to pierwsza statuetka jaką otrzymałam. Po drugie otrzymałam ją za moją pierwszą pracę w dubbingu. Wyjątkowo nobilitujące i wzruszające. Jestem zawstydzona i zaskoczona. Niesamowite wyzwanie. To miłe być czyimś ulubionym głosem, częścią ulubionego filmu" - przyznała Vanessa, która czeka teraz na premierę filmu "Marzec 68", gdzie zagrała główną rolę.

Vanessa Aleksander: Schudła 10 kilogramów do roli


AKPA
Dowiedz się więcej na temat: Vanessa Aleksander

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy