Canal+: Seriale

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 8
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Canal+: Nowy serial już wkrótce! W roli głównej Jean Reno

Serial "Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć" to opowieść o różnych obliczach miłości, trudnych relacjach i szansie nadrobienia straconego czasu. To sentymentalna podróż przez najpiękniejsze miasta Europy: Paryż, Amsterdam, Berlin i Madryt. Podróż sentymentalna, ale niepozbawiona nuty futuryzmu.

"Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć": O czym opowiada serial?

Od kiedy pamięta, Julia Saurel (Alexandra Maria Lara) miała trudne relacje z ojcem Michelem (Jean Reno). Teraz, jako dorosła już kobieta akceptuje brak ojca w jej życiu. Ne przypuszcza nawet, że Michel może zjawić się na ślubie i towarzyszyć jej w tym pięknym dniu. Nie myli się. Tym razem jednak Julia musi przyznać, że Michel ma naprawdę dobrą wymówkę. Właśnie umarł.

Ale wraca. Jako naturalnych rozmiarów android będący wierną kopią Michela. Robot zawiera w sobie wszystkie wspomnienia ojca, ale jego bateria wystarczy jedynie na siedem dni i nie może zostać ponownie naładowana. Ojciec i córka mają tylko tydzień, aby odnaleźć w sobie wzajemną miłości, zaufanie, przebaczenie i pojednanie. Razem wyruszają w podróż przez Europę. Ojciec ma jednak dodatkowy plan. Chce pomóc Julii odszukać utraconą przed laty miłość. Czy utraconą na zawsze, jak do tej pory myślała kobieta? Czy to niesamowite spotkanie wywróci do góry nogami poukładane życie Julii?

Reklama

"Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć": Kiedy i gdzie oglądać?

Serial premierowo został pokazany na odbywającym się w czerwcu Festiwalu Telewizji w Monte Carlo. Premierą uświetniła obecność między innymi Jeana Reno i reżysera Miguela Courtois'a. Fani prozy Marca Levy'ego mogli oczywiście liczyć na spotkanie z autorem i autograf w egzemplarzu książki. Premiera serialu na CANAL+ PREMIUM i w serwisie CANAL+ online już niedługo!

Zobacz też:

"Bridgertonowie": Rozpoczęły się zdjęcia do trzeciego sezonu hitu Netfliksa

Rebecca Balding nie żyje. Aktorka zmarła w wieku 73 lat

"Ród smoka": Jest pierwszy zwiastun prequelu "Gry o tron"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Canal+: Seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama