Reklama

"BrzydUla": Odcinki 202-205. Dramat w F&D

W odcinkach 202-205. "BrzydUli" Jasiek i Wojtek będą próbowali ratować swój biznes. Żeby to zrobić, muszą porozmawiać z Ulą. Czy uda im się zapobiec klęsce? W tym samym czasie Marek zostanie zasypany pytaniami o bankructwo F&D. Premierowy odcinek "BrzydUli" już dziś o 20:00 w Siódemce!

"BrzydUla": Odcinki 202-205. Jasiek i Wojtek ratują biznes

Jasiek i Wojtek wpadają na pomysł, jak ratować swój biznes. Jadą do F&D, żeby porozmawiać z Ulą. Tymczasem w firmie dokładają wszelkich starań, żeby wieść o wynikach kontroli nie rozniosła się. Niestety, na próżno...

"BrzydUla": Odcinki 202-205. F&D bankrutuje?

Marek przyjeżdża do pracy. Już na wejściu zostaje zasypany pytaniami o bankructwo F&D. Ma pretensje do Uli i Ani, że sieją panikę. Obiecuje wszystkim się zająć, wszystko załatwić. Ula wzywa Anię na pomoc - nie chce być sam na sam z mężem.
Violetta wpada do F&D ze swoim "a nie mówiłam". Marek nie ma siły na kolejną konfrontację. Wkrótce w jego gabinecie pojawiają się również Ania i Bożenka. Niespodziewanie rozmowa schodzi na niewygodne dla Dobrzańskiego tematy...

Reklama

Zobacz też: "Troje pod przykrywką": Odcinek 12. Porwanie, śmiertelny szantaż i tajemnice agentów

"BrzydUla": Odcinki 202-205. Ula i Marek rozwiodą się?

Ula jedzie do Rysiowa, gdzie panuje napięta atmosfera. Wszyscy odliczają dni do rozwodu Uli i Marka. Kobieta stara się uspokoić bliskich, zapewnia, że nie muszą się o nią martwić.

Zobacz też: Mariusz Czajka rozżalony! Nie dostał nowej roli, bo gra w serialu TVP

"BrzydUla": Odcinki 202-205. Gdzie oglądać?

Premierowy odcinek "BrzydUli" już dziś o 20:00 w Siódemce!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: BrzydUla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje