Reklama

"Troje pod przykrywką": Odcinek 12. Porwanie, śmiertelny szantaż i tajemnice agentów

Już jutro - w piątek o godz. 21:00 - finał "Trojga pod przykrywką", w którym w toku dramatycznych wydarzeń i komicznych perypetii na jaw wyjdą pilnie strzeżone sekrety i rozwikłane zostaną tajemnice, które intrygowały głównych bohaterów.

"Troje pod przykrywką": Odcinek 12. Co wydarzy się w serialu?

Ania (Pola Szuster) została porwana. Karolina (Dagmara Bąk) jest przekonana, że za wszystkim stoi Tobiasz (Sławomir Grzymek), człowiek z jej przeszłości i z przeszłości agencji, który dawno temu został uznany za zmarłego.  Agentka dostaje ultimatum - jeśli chce odzyskać córkę musi zabić swojego szefa, Edwarda Gołębia (Mirosław Kropielnicki). Karolina widzi tylko jedno rozwiązanie. W siedzibie agencji pociąga za spust na oczach Kruk (Barbara Jonak),  Roberta (Dominik Rybiałek), Marka (Jędrzej Taranek) i Staszka (Piotr Miazga), którzy nie mogą uwierzyć w to, co się stało. Nadal muszą jednak znaleźć porwaną dziewczynkę.

Reklama

Tymczasem w miejscu gdzie przetrzymywana jest Ania niespodziewanie zjawia się jej kolega z podwórka, Adamiak (Jakub Filozof), który wyprzedzając policyjne oddziały, na własną rękę znajduje dziuplę porywacza. Niestety, dziewczyna nie ma zamiaru uciekać, chce odnaleźć Tobiasza i odkryć jego tajemnicę. Co więcej, udaje jej się  dotrzeć do mężczyzny, jednak to tylko komplikuje całą sytuację. W przypadku tajnych agentów nic nie jest bowiem tym, czym się z początku wydaje.
Tym razem troje pod przykrywką będą mieli okazję rozwikłać największą tajemnicę swojej agencji. Wyjaśni się także zagadka skarbu ukrytego przez poprzedniego lokatora mieszkania Gawlików. Czy braciom pisane jest bogactwo i szczęście w miłości?

Zobacz też: Mariusz Czajka rozżalony! Nie dostał nowej roli, bo gra w serialu TVP

"Troje pod przykrywką": Odcinek 12. Gdzie obejrzeć?

Odcinek 12. "Trojga pod przykrywką" można obejrzeć 26.11 o godzinie 21:00 w Czwórce!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Troje pod przykrywką

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje