Bridgertonowie Bridgerton
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 254
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wraca globalny hit Netfliksa! To romans, który zauroczył widzów na całym świecie

Premiera trzeciego sezonu "Bridgertonów" zbliża się wielkimi krokami. Najnowsze odcinki zadebiutują na platformie w dwóch częściach, a wszystkie najważniejsze informacje dotyczące najnowszej odsłony zebraliśmy w poręcznym newsie. Kto zagra Francescę? Kto, ku radości fanów, powróci w nowych odcinkach? Kogo zabraknie?

"Bridgertonowie": Odliczamy dni do premiery

Nadchodzący trzeci sezon "Bridgertonów" skupi się na Penelopie (Nicola Coughlan) i Colinie Bridgertonie (Luke Newton). Po tym, jak w drugim sezonie Colin stwierdził, że Penelopa na zawsze pozostanie jego przyjaciółką, zakochana w nim bez wzajemności dziewczyna postanawia rozpocząć poszukiwania odpowiedniej partii na męża.

Wśród potencjalnych kandydatów znajdują się Marcus Anderson (Daniel Francis), Lord Debling (Sam Philips), oraz Harry Dankworth (James Phoon). Kiedy jednak nie wszystko układa się zgodnie z planem Penelopy, Colin decyduje się pomóc jej w znalezieniu odpowiedniego mężczyzny. Z biegiem czasu będzie też musiał odpowiedzieć sobie na ważne pytanie - czy jego uczucie do Penelopy to wyłącznie przyjaźń czy jednak coś więcej?

Reklama

"Bridgertonowie": Colin i Penelopa w centrum wydarzeń

Do premiery już tylko miesiąc z hakiem, a w mediach społecznościowych Netfliksa możemy zobaczyć coraz więcej materiałów promujących nadchodzący sezon. "Swoje" wideo dostali już fani relacji Kate (Simone Ashley) oraz Anthony’ego (Jonathan Bailey), przyszła więc i pora na parę, wokół losów której będzie toczyła się główna oś fabularna.

Na najnowszym materiale filmowym zamieszczonym na Instagramie fani obejrzeli krótki sensualny film, w którym ukazani zostali Colin i Penelopa. Wierni widzowie "Bridgertonów" czekają z zapartym tchem na kolejne losy rodzeństwa, jednak warto zaznaczyć, że w trzeciej serii czeka nas kilka niespodzianek. Zmienia się bowiem obsada, jedni z bohaterów nie powrócą, a wątek innych - ku radości ich fanów - zostanie w tym sezonie rozszerzony.

"Bridgertonowie": Niespodzianki w trzecim sezonie

Trzeci sezon odbiega trochę od książkowego pierwowzoru - w oryginalnej trzeciej części cyklu autorstwa Julii Quinn w centrum wydarzeń znajdują się Benedict Bridgerton (Luke Thompson) i Sophie (jak na razie nie wiemy, kto ją zagra). Decyzja o zmianie głównej pary nowej odsłony na Penelopę i Colina spotkała się z krytyką pewnej części fandomu "Bridgertonów". Kolejność historii w książęce podyktowana jest... imionami bohaterów.

Przypomnijmy, że imiona rodzeństwa, którego losy śledzimy w serialu, zaczynają się od kolejnych liter alfabetu - najstarszy z braci nosi imię Anthony, drugi w kolejności jest Benedykt, trzeci - Colin. Później Daphne, Eloise i w końcu Francesca.

"Cóż, zagrałam w dwóch sezonach" - powiedziała Dynevor "Variety". "Zrobiłam z tą postacią to, co chciałam, przeżyła świetną wewnętrzną przemianę".

Młoda aktorka ma już na koncie występ m.in. w netfliksowym filmie "Fair Play", a jednym z jej kolejnych projektów jest film "Anniversary" w reżyserii Jana Komasy ("Miasto 44"). W produkcji zagrają również Diane Lane, McKenna Grace, Kyle Chandler.

Jak zapowiadała jakiś czas temu Simone Ashley, Kate Sharma i Anthony Bridgerton (Jonathan Bailey) powrócą w trzecim sezonie, a ich wątek zostanie rozwinięty. Z kolei aktorka Hannah Dodd ("Anatomia skandalu") zastąpi Roby Stokes ("Lockwood & Co.") w roli Franceski Bridgerton - trzeciej córki Violet Bridgerton.

"Bridgertonowie": Kiedy i gdzie oglądać?

Trzeci sezon będzie podzielony na dwie części - pierwsza zadebiutuje na platformie 16 maja, a druga - 13 czerwca 2024 roku.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale | Bridgertonowie | Nicola Coughlan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy