Bridgertonowie Bridgerton
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 348
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Królowa Charlotta": Powstanie spin-off? Może przedstawiać losy lady Danbury

Od czasu premiery "Królowej Charlotty" fani proszą włodarzy Netfliksa o nakręcenie kolejnego sezonu przedstawiającego losy bohaterki i Jerzego, a obsada i twórcy produkcji są pytani o kontynuację w licznych wywiadach. Tym razem do sprawy odniósł się reżyser serialu.

W wywiadzie z serwisem TVLine Tom Verica stwierdził, że "Królowa Charlotta" od początku była realizowana jak serial limitowany, czyli kończący się po pierwszym sezonie, w którym została ukazana cała historia. Dodał jednak, że świat Bridgertonów jest ogromny, a możliwości do opowiedzenia w nim kolejnych (lub nowych) historii - mnóstwo.

Reklama

"(...) Z takimi postaciami jest dużo możliwości. Zobaczyliśmy już wszystko o historii Jerzego i Charlotty (...)" - stwierdza reżyser, dodając również, że nikt nie planował przedstawienia historii tej pary na przestrzeni lat.

Istnieją jednak możliwości, aby ukazać ich losy w inny sposób. Jaki? Podczas rozmowy z TV Line Verica skomentował także doniesienia na temat spin-offu z lady Danbury w roli głównej.

Biorąc pod uwagę, że Arsema Thomas stała się jedną z największych gwiazd "Królowej Charlotty", a sama lady Danbury to ulubienica fanów, realizacja spin-offu nie wydaje się zaledwie mrzonką. "Bridgertonowie" to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali Netfliksa, na którego następne odsłony fani czekają z niecierpliwością, więc czemu nie rozszerzyć tej franczyzy o kolejne interesujące historie?

"Królowa Charlotta": Shonda Rhimes o drugim sezonie

Shonda Rhimes, amerykańska scenarzystka i producentka odpowiedzialna m.in. za "Chirurgów", "Prywatną praktykę" czy "Skandal", krótko po premierze "Królowej..." udzieliła wywiadu serwisowi ET i stwierdziła, że zostawiła furtkę na realizację drugiego sezonu.

"Padły takie pytania, ale na razie nie prowadzę żadnych rozmów w tej sprawie" - mówi Rhimes. "Mogłabym pisać o tych bohaterach do końca moich dni, ale przedstawiliśmy konkretną, zamkniętą historię, która jest pełną opowieścią o skomplikowanej, niedoskonałej miłości. Nie wykluczam drugiego sezonu, ponieważ nigdy nie wiesz, co się stanie".

Entuzjastycznie o możliwości nakręcenia drugiego sezonu wypowiada się Arsema Thomas, która w serialu Netfliksa fenomenalnie wcieliła się w młodą Agatę Danbury.

"Nigdy nie myślałam, że będę w stanie coś tak bardzo pokochać - oprócz własnego dziecka. Czuję się, jakbym urodziła [Agatę - przyp. red.], a Shonda Rhimes jest jej ojcem, a ja matką. Byłoby fantastycznie znowu zagrać tę postać. Jednak pozostawiliśmy ją w dobrym miejscu. Jeżeli to ostatni raz, kiedy wcielę się w tę bohaterkę, to w porządku - jest wolna, gotowa iść sama przez życie. Ale jeśli pojawia się szansa, żeby ją ponownie zagrać, na pewno z tego skorzystam".

Zobacz też:

"Wiedźmin 3": Serialowy Jaskier z nową piosenką promującą produkcję. Będzie hit?

"Outlander": Caitriona Balfe o pracy z Samem Heughanem. Przyjaźń na lata?

"Bridgertonowie": Ruszyły zdjęcia do 4. sezonu?! Beyonce na planie

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy