Bridgertonowie Bridgerton

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 122
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Bridgertonowie": Ruszyły zdjęcia do 4. sezonu?! Beyonce na planie

Mimo napiętego grafiku związanego z trasą koncertową „Renaissance World Tour”, Beyonce znalazła czas, aby odwiedzić plan zdjęciowy swojego ulubionego serialu. Po tym, jak szefowie platformy streamingowej Netflix dowiedzieli się, że artystka jest wielką fanką „Bridgertonów”, zaprosili ją na plan produkcji.

"Bridgertonowie": Beyonce na planie serialu

Od czasu premiery w 2020 roku serial "Bridgertonowie" stał się jedną z najpopularniejszych produkcji platformy, która przyciągnęła przed telewizory rzeszę fanów. Okazuje się, że do tego grona zalicza się także Beyonce. Zatem, gdy artystka pod koniec maja zawitała ze swoją trasą koncertową do Londynu, skorzystała z zaproszenia szefów platformy, aby móc z bliska przyjrzeć się kulisom produkcji.

Reklama

Jak informuje brytyjski "The Sun", na czas wizyty, która była utrzymywana w tajemnicy, plan serialu został zamknięty. Przewodnikami po świecie Bridgertonów byli członkowie obsady, dla których, obecność gwiazdy była wielkim wydarzeniem.

Dodając, że Beyonce zrobiła duże wrażenie na tych, którzy choć przez chwilę znaleźli się w jej towarzystwie.

"Bridgertonowie": Ruszyły prace na planie czwartego sezonu?

Przy okazji wizyty Beyonce, rozpoczęły się spekulacje, że obecność ekipy na planie świadczyć może o tym, że ekipa przygotowuje się do kręcenia kolejnej części, albo zdjęcia do czwartego sezonu już się rozpoczęły. Sezon trzeci został bowiem skończony w marcu.

Zobacz też:

Sztuczna inteligencja napisała odcinek hitu Netfliksa! Wyszło słabo

"Wednesday": Co wydarzy się w drugim sezonie hitu Netflixa?

"Wiedźmin": Netflix udostępnił zwiastun i zdjęcia z 3. sezonu serialu

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Bridgertonowie | Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy