"Wiedźmin": Netflix udostępnił zwiastun i zdjęcia z 3. sezonu serialu

Jeszcze w tym roku na ekranach ma się pojawić długo zapowiadany trzeci sezon "Wiedźmina". Aby podsycić ciekawość widzów i skrócić nieco czas oczekiwania na nowe odcinki, Netflix udostępnił zwiastun kolejnej odsłony serialu. Jesteście ciekawi, co się wydarzy? Wideo poniżej!

"Wiedźmin 3": Netflix udostępnił zwiastun

Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę - lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze - brzmi fabularna zapowiedź trzeciego sezonu "Wiedźmina".

Reklama

Teraz Netflix idzie o krok dalej i zdradza kolejne szczegóły dotyczące nowej odsłony. W sieci pojawił się zwiastun 3. sezonu produkcji, którego premiera odbędzie się już tego lata. Część 1., obejmująca odcinki 1-5, pojawi się w serwisie 29 czerwca, a część 2., czyli odcinki 6-8, 27 lipca 2023 r. 

W tytułowej roli ponownie zobaczymy Henry'ego Cavilla. Obok gwiazdora na ekranie pojawią się m.in. Freya Allan i Anya Chalotra. Tym razem ekipa serialowa zawitała do Włoch, Słowenii, Chorwacji, Walii, Maroka oraz na Saharę. Zdjęcia realizowane były też w angielskim Longcross Studios.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama