Bracia

Ocena
serialu
6
Niezły
Ocen: 6
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Bracia": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu Telewizji Polsat

Na początku listopada br. ruszyły zdjęcia do nowego serialu Polsatu, pt. "Bracia" w reżyserii Macieja Migasa. Jest to przewrotna historia o rodzinie, miłości, zdradzie i namiętności. W rolach głównych wystąpią Jan Frycz (Jerzy - ojciec), Piotr Stramowski (Piotr), Mateusz Kościukiewicz (Alek), Antoni Królikowski (Wojtek) i Nikodem Rozbicki (Adam).

Bohaterami serialu są czterej bracia. Najstarszy Piotr - architekt i biznesmen, Alek - psycholog-terapeuta, Wojtek - kucharz-marzyciel i Adam - szalony muzyk, który rozkochuje w sobie i porzuca  wszystkie kobiety. 

"Bracia": O czym opowiada serial?

"Bracia" to serial, w którym miłość i namiętność są motorem wydarzeń, a wybory  dokonywane przez tytułowych braci zawsze są trudne i nieoczywiste, tym bardziej że ogromny wpływ na ich życie ma surowy ojciec.  Zdobycie kobiecego serca nigdy nie jest łatwe i każdy z tych  młodych mężczyzn będzie musiał znaleźć własny klucz do serca  tej jedynej.

Reklama

"Bracia": Obsada

W rolach żon, przyjaciółek, kochanek zobaczymy Katarzynę Gniewkowską, Dorotę Landowską, Dominikę Kachlik, Natalię Rybicką, Annę Smołowik i Aleksandrę Grabowską. Zakończyły się już pierwsze zdjęcia realizowane w Atenach, a aktorzy wrócą na plan w lutym 2022.

"Bracia": Scenariusz i reżyseria

Serial "Bracia" na zlecenie Telewizji Polsat produkuje firma MWM Media. Twórcami polskiej wersji scenariusza są Mirosław Bork, Ida Bork-Buszkowska, Jolanta Mąkosa oraz Aneta Głowska. Za reżyserię odpowiada Maciej Migas, a za zdjęcia Marek Traskowski.

Zobacz też:

"Kuchnia": Powstanie drugi sezon serialu Polsatu!

Bajeczne mieszkanie Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej!

Anita Sokołowska pomaga na granicy! "Nie mogłam postąpić inaczej"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Stramowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy