Bracia

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 35
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Bracia": Dominika Kachlik o najnowszej produkcji Polsatu. "Bardzo wierzę w ten serial"

Serial "Bracia" przedstawia losy czterech braci (w głównych rolach wystąpią Piotr Stramowski, Mateusz Kościukiewicz, Damian Kret i Nikodem Rozbicki), którzy starają się znaleźć swoje miejsce w świecie. Choć produkcja przedstawi ich historie z męskiej perspektywy, to, jak głosi oficjalny opis serii, "porządek w ich świecie budują kobiety - matka, żony, kochanki, przyjaciółki". W jedną z nich wcieli się Dominika Kachlik.

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Jak Dominika Kachlik opisałaby serial "Bracia" i czego mogą spodziewać się widzowie po najnowszej produkcji Polsatu?

- Po pierwsze to serial z rodziną w roli głównej - temat rodziny i to jak rodzina wpływa na tożsamość młodego, ale też dorosłego człowieka. Nie chcę zdradzić fabuły, ale dodam, że ważnym tematem tego serialu jest rodzinna tajemnica. Jak wpływa na każdego z bohaterów? - zastanawia się w rozmowie z Interią Dominika Kachlik, która sympatię widzów zyskała dzięki roli Franki w "M jak miłość".

Reklama

Jaka jest serialowa Zosia i co łączy ją z Piotrem (Piotr Stramowski)?

- Moja bohaterka, Zosia, pojawia się znikąd. Mogę powiedzieć, że ta postać zupełnie nie pasuje do Piotra, ale tak to jest w miłości, że czasami przeciwieństwa się przyciągają. Nie jest to oczywisty wybór, ale uważam, że czyni to naszą parę atrakcyjną i bardzo intrygującą.

Dominika Kachlik: "Bracia" to fantatstyczna przygoda

Praca na planie serialu Polsatu "Bracia" przyniosła Dominice Kachlik wiele wspaniałych wspomnień. Nie tylko związanych z podróżami czy współpracą z resztą obsady, ale także z komfortem i bezpieczeństwem podczas pracy nad postacią Zosi. Jak mówi:

- Mam całą masę, naprawdę miłych wspomnień. Praca nad tym serialem to była prawdziwa przyjemność (...) Rozpoczęliśmy zdjęcia tygodniem w Atenach, gdzie najpierw byłam ja i Piotrek Stramowski. Później był Gdańsk i Warszawa, która momentami udaje Gdańsk. Wiadomo, jak to jest (śmiech). Dla mnie najwspanialsze było to, jak reżyser - Maciek Migas - dał nam bezpieczną przestrzeń do próbowania, popełniania błędów, sprawdzania różnych rzeczy. W żaden sposób nie czułam się oceniana i miałam taki komfort, że mogę wejść w postać, sprawdzać różne możliwości i tak... się w tym rozsiąść. Muszę też powiedzieć, że ja bardzo wierzę w ten serial. Uważam, że jest świetnie napisany - ta historia jest bardzo, bardzo intrygująca. Zadziałał też czynnik ludzki - spotkali się w fajni ludzie.

Zobacz też: Serial "Bracia" od 8 marca tylko w Polsat Box Go

Dominika Kachlik: Główna rola w hollywoodzkiej produckji

"Bracia" i "M jak miłość" to nie jedyne produkcje, w których wkrótce zobaczymy Dominikę Kachlik. Jeszcze w tym roku na ekranie powinna zadebiutować komedia romantyczna zatytułowana "Hong Kong Love Story", gdzie aktorka zagra jedną z głównych ról. Fabuła produkcji jest oparta na prawdziwych wydarzeniach, a w jej centrum znajduje się dwóch przyjaciół, którzy poszukują miłości. Wszystko zmienia się w chwili, kiedy w ich życiu pojawia się pochodząca z Polski modelka. W filmie obok Kachlik wystąpią Byron Mann ("Little Fires Everywhere", "Wu Assassins", "The Expanse", "Altered Carbon") oraz gwiazdor k-popu Nichkhun.

- To jest absolutnie największy epizod aktorski w moim życiu - zagrałam główną rolę w hollywoodzkiej produkcji - mówi Kachlik. - Film kręciliśmy ponad dwa lata temu przez dwa miesiące ciężkiej pandemii. Spędziłam fantastyczny czas w Hongkongu i nie ukrywam, że czekam bardzo na premierę (...) Na ten moment mam informacje, że premiera ma być w kwietniu/maju. Trzymam kciuki, że to się jednak wydarzy, ponieważ przesuwa się ta premiera w związku z różnymi problemami dotyczącymi dystrybucji, a wcześniej problemem była pandemia. To musi mieć też swój dobry moment, więc... czekam.

"Bracia": Kiedy i gdzie oglądać?

Pierwszy odcinek serialu "Bracia" można oglądać od 8 marca na Polsat Box Go.

Zobacz też:

"M jak miłość": Dominika Kachlik szczerze o France! "Ukochałam tę postać"

Franka z "M jak miłość", czyli Dominika Kachlik: 5 nieznanych faktów

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Bracia | Dominika Kachlik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy