Behawiorysta

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 65
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Robert Więckiewicz: Zdradził, ale walczył o swoje małżeństwo. Udało się?

Robert Więckiewicz jest obecnie jednym z najbardziej zapracowanych aktorów w kraju. Niedawno do kin wszedł film "Wesele" z jego udziałem, a na swoją premierę czeka m.in. serial "Behawiorysta". O jego sukcesach zawodowych jest głośno, ale o życiu prywatnym słychać znacznie mniej. Od lat związany jest z Natalią Adaszyńską. Kilka lat temu przeżyli kryzys, który omal nie zakończył ich związku.

"Rogata dusza"

Chociaż aktor nie gra raczej roli amantów, to nie przeszkadza mu to w rozkochiwaniu w sobie kobiet. Znajomi ze studiów aktorskich wspominają, że od młodości miał "rogatą duszę". Młody aktor prowadził hulaszczy tryb życia, a kobiety niemal padały mu do stóp. "Uwodzę kobiety mimo woli. Sam nieraz dziwiłem się, jak mi się udaje" - mówił ze śmiechem w jednym z wywiadów. Los postawił przed nim jednak wyzwanie w postaci pięknej absolwentki wydziału wiedzy o teatrze. Po przeprowadzce do Warszawy poznał w w Teatrze Rozmaitości Natalię Adaszyńską, która pracowała tam jako kierownik literacki. 

Reklama

Kobieta nie uległa tak łatwo urokowi aktora. Zakochany Więckiewicz zrobił wszystko, żeby zdobyć ukochaną. Dla niej postanowił się ustatkować. "Nasze spotkanie zeszło się w czasie z moim dojrzewaniem. To było siedem lat temu, ja byłem już po trzydziestce i uznałem, że wystarczy tego lekkiego i hulaszczego życia, że chciałbym poznać coś innego. Przyszedł po prostu właściwy moment" - wyznał aktor kilka lat temu w rozmowie z magazynem "Viva!".

Elżbieta Zającówna: Wybaczyła wszystkie zdrady

O krok od rozstania

Pobrali się wraz z nadejściem nowego millenium. Wkrótce na świecie pojawił się syn, Konstanty. Więckiewicz zaczął coraz więcej grać, a po roli w filmie "Vinci" już praktycznie nie schodził z planów filmowych. Wraz ze sławą przyszły pokusy. W 2012 roku jeden z tabloidów opublikował zdjęcia gwiazdora, któremu towarzyszyła tajemnicza blondynka. Nieznajoma wtulała się aktora i zasypywała go pocałunkami. 

"Żonaty gwiazdor dosłownie jadł jej z ręki, co świadczyło o dużej zażyłości. Para pozwoliła sobie także na przytulanie oraz pocałunki. Młoda towarzyszka odwiozła aktora w pobliże jego domu" - tak opisywał ich spotkanie tygodnik "Na Żywo".

Żona aktora w pierwszym odruchu zaczęła pakować mężowi walizki. Mówiono, że Natalia Adaszyńska chciała również złożyć papiery rozwodowe. Przyłapany na gorącym uczynku Więckiewicz, błagał żonę o wybaczenie. Obiecywał, że już nigdy nie spotka się z tajemniczą kobietą. Ostatecznie żona nie zdecydowała się na rozwód przez wzgląd na syna.  

Marek i Ewa Bukowscy: Byli razem blisko 30 lat. Zdrady zniszczyły ich związek? 

Kolejnej szansy nie będzie

Małżonkowie postanowili zawalczyć o swój związek. "Jednak uprzedziła Roberta, że następnego razu nie będzie. A jest uparta i konsekwentna" - mówiła w "Dobrym tygodniu" znajoma pary. Aktor zabrał żonę w romantyczną podróż do Rzymu i na nowo zabiegał o jej względy. Ostatecznie kobieta dała mężowi kolejną szansę. "Zamiast zakończyć związek, oboje zaczęli intensywnie pracować nad jego kondycją. Starają się spędzać razem więcej czasu" - donosiła w "Na Żywo" osoba z otoczenia pary. 

Obecnie unikają rozgłosu i rzadko można ich zobaczyć na ściankach. Ostatnio byli widziani wspólnie podczas rozdania Polskich Nagród Filmowych Orły 2020. Podobno pandemia oraz przymusowy czas kwarantanny na nowo zbliżył ich do siebie. 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ: Drastyczna metamorfoza Adama Zdrójkowskiego po rozstaniu z Gąsiewską. Tak teraz wygląda


swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy