Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 18754
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Katarzyna Zielińska: Tak zmieniała się aktorka! 20 lat temu była nie do poznania

Katarzyna Zielińska zdobyła sympatię widzów dzięki roli Marty Walawskiej w serialu "Barwy szczęścia". Publiczność kojarzy ją z krótkimi, rudymi włosami, lecz to już przeszłość. Aktorka przeszła transformację i zmieniła wizerunek. Jak dziś wygląda?

Katarzyna Zielińska: Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek

Aktorka i piosenkarka, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie pojawia się nie tylko w znanych polskich serialach, ale również wielu teatrach: Ludowym w Krakowie, Teatrze Kwadrat, Teatrze Rampa i Teatrze Syrena. Gra, śpiewa. Brała udział m.in. w "Szansie na Sukces". Ale to nie wszystko! Z okazji 10-lecia kabaretu Ani Mru Mru wystąpiła w "Urodzinowym strzale w dychę". Piosenki śpiewała razem z Katarzyną Jamróz. 

Rozgłos i sympatię widzów zyskała również dzięki roli Marty Walawskiej z serialu "Barwy szczęścia". Za tę kreację aktorską otrzymała dwie Telekamery w kategorii Aktorka. Na swoich mediach społecznościowych publikuje zdjęcia i filmy. Zdradza szczegóły i szczególiki ze swojego życia.

Reklama

Katarzyna Zielińska: Kiedyś wyglądała zupełnie inaczej!

Poruszenie wśród internautów wywołało najnowsze zdjęcie, które Katarzyna Zielińska dodała na Instagram. Widzimy na nim aktorkę w ciemnych włosach, a pod fotografią widnieje podpis "Zgadnij kto to".

W komentarzach jej koleżanki z dawnych lat zabrały głos. Gabriela Frycz napisała: "Taką cię pamiętam, Kasiu". Aktorki razem studiowały w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie w 2002 r. Podobne odczucia ma artystka, Agnieszka Litwin, która skomentowała zdjęcie w podobnych słowach.

To jednak nie pierwsza archiwalna fotografia, którą Katarzyna Zielińska zamieściła na Instagramie. W 2021 roku fani mogli porównać jej dawny wygląd do obecnego.

Katarzyna Zielińska: Widzowie kojarzą ją z rudymi włosami

Szeroka publiczność poznała Katarzynę Zielińską, gdy ta miała już rude włosy. W takim wydaniu po raz pierwszy pojawiła się w serialu "Barwy Szczęścia".

Z czasem włosy Katarzyny Zielińskiej pozostawały w rudym kolorze, lecz stawały się coraz krótsze. Aktorka w przeszłości prezentowała się także w irokezie.

W ostatnich latach artystka postawiła na powrót do czasów młodości i zaczęła zapuszczać włosy, a także je rozjaśniać. Wydają się one nieco bardziej stonowane w porównaniu do krzykliwego rudego sprzed 10 lat. Zmienił się również styl Katarzyny Zielińskiej. Dziś zachwyca dojrzałym i modnym ubiorem, który dodaje jej seksapilu.

Na najnowszych zdjęciach z lipca tego roku można zauważyć, że kolor wpada w blond.

Katarzyna Zielińska: Co robi dziś?

Katarzyna Zielińska w ostatnich latach przechodziła trudniejszy okres. Przyznała, że przez pandemię COVID-19, popadła w depresję, wspiera Stowarzyszenie Aktywnie Przeciwko Depresji. 

Aktorka zrobiła sobie dwuletnią przerwę po roli w "Zawsze warto", gdzie wcieliła się w postać Doroty Zimy. W tym roku powróciła na wielki ekran w filmie "Parada serc". 

Zobacz też:

Aleksandra Żebrowska urodziła. Pokazała zdjęcie

Jacek Rozenek był pewny, że umrze. Wszyscy na to czekali?

"Barwy szczęścia": Odcinek 2649. Nowe odcinki od 5 września w TVP2!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL