Reklama

Katarzyna Glinka prezentuje wdzięki na Instagramie! Internauta: "Stare pudło nigdy nie będzie młode"

Katarzyna Glinka od kilku lat aktywnie działa w mediach społecznościowych. Gwiazda "Barw Szczęścia" często publikuje w sieci atrakcyjne zdjęcia, które bardzo przypadają do gustu jej fanom. Niestety, jednemu z nich jej fotografie się nie spodobały. "Stare pudło nigdy nie będzie młode" - napisał internauta. Aktorka zdecydowała się w kilku słowach odpowiedzieć na ten komentarz.

Katarzyna Glina - Instagram

Katarzyna Glinka jest jedną z popularniejszych polskich aktorek, która zdobyła sympatię widzów jako Kasia Górska w serialu "Barwy Szczęścia", w którym występuje od 2007 roku. 44-latka w ciągu tych 14 lat zdołała zgromadzić spore grono wielbicieli, które zebrała między innymi w swoich mediach społecznościowych. Aktorka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami, a jej instagramowa biblioteka zdjęć przyciągnęła uwagę ponad 221 tys. użytkowników serwisu. Katarzyna Glinka niejednokrotnie zaskakiwała swoich internetowych obserwatorów atrakcyjnymi zdjęciami lub faktami z życia zawodowego. Choć nieraz wprawiła internautów w zachwyt, to teraz okazało się, że nie każdemu jej wpisy przypadają do gustu.

Reklama

"Stare pudło nigdy nie będzie młode". Jest odpowiedź aktorki

Katarzyna Glinka opublikowała na swoim Instagramie bardzo mocne zdjęcie, na którym zapozowała w czarnym stroju kąpielowym. Choć na kadrze odsłania kawałek dekoltu, to nie to jest najważniejsze w internetowym wpisie. Doskonale wiemy, że 44-letnia aktorka nie wstydzi się swojego ciała i wyglądu, to niestety ostatnio natrafiła na krytyczny komentarz pod jedną ze swoich fotografii.

Katarzyna Glinka zdecydowała się odpowiedzieć na ten komentarz i odnosi się do niego w swoim poście na Instagramie.

Zobacz też: Marcelina Zawadzka eksponuje wdzięki

44-latka zaznacza, że choć nie będzie już nigdy młoda, to właśnie teraz może zadbać o siebie i spełniać swoje marzenia. Stwierdziła również, że w tym momencie o wiele mniej przejmuje się krytycznymi wpisami na jej temat.

Katarzyna Glinka w mocnych słowach odnosi się także do osób, które piszą takie komentarze pod postami znanych gwiazd.

Aktorka wyprzedziła również komentarze, w których internauci mogliby jej zarzucić, że boi się przyjmować krytykę, a każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania. Katarzyna Glinka napisała, że nie chce unikać krytycznych komentarzy. Uważa jednak, że w dyskusji powinien być zachowany odpowiedni poziom i język.

Czytaj więcej:

Joanna Koroniewska w skąpym body!

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej towarzyszył jej podczas porodu

Autor: Hubert Wiączkowski

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje