Reklama

Katarzyna Glinka odpowiada hejterom

Gwiazda "Barw szczęścia" opublikowała na swoim Instagramie archiwalne zdjęcie, na którym pozuje w odsłaniającym biust stroju kąpielowym. Aktorka w opisie postanowiła odpowiedzieć na krytyczne komentarze.

Katarzyna Glinka należy do grona gwiazd, które dbają o stały kontakt z fanami. Aktorka znana m.in. z "Barw szczęścia" chętnie publikuje na swoim Instagramie posty dotyczące zarówno jej zawodowego, jak i prywatnego życia, a każda jej aktywność spotyka się z entuzjastyczną reakcją internautów.

W jednym z niedawnych wpisów Glinka otwarcie przyznała jednak, iż nierzadko musi mierzyć się z krytyką. Pod zdjęciem, na którym pozuje w czerwonym stroju kąpielowym zakończonym głębokim dekoltem, aktorka odniosła się m.in. do nieprzychylnych komentarzy pojawiających się pod jej fotografiami.

Reklama

W dalszych słowach Katarzyna Glinka wspomniała o wypowiedziach krytykujących zachowania innych:

Aktorka, a prywatnie szczęśliwa mama dwóch synów, szczerze wyznała, iż w jej życiu także jest sporo "smutnych obszarów", jednak bardziej woli się skupić na tym, co przynosi jej radość i szczęście.

Na koniec Glinka zaapelowała także o pomoc dla potrzebującej rodziny, zamieszczając link do internetowej zbiórki.

Wspomniany post gwiazdy "Barw szczęścia" szybko zyskał sporo komentarzy, w których internauci podzielili się swoimi przemyśleniami na temat poruszony przez aktorkę. Spora grupa osób nie ukrywała, że słowa Katarzyny Glinki wywarły na nich ogromne wrażenie:

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje