Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15259
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Ucieczka, poród i reality show

Mimo zakończenia romansu Krzysztofa z Magdą, małżeństwa Redyków nie udało się uratować. Co jeszcze nas czeka w nowych odcinkach "Barw szczęścia"?

Najgorzej na rozwód rodziców reaguje Ola, która ucieka z domu. Zrozpaczona dziewczynka odnajduje się u brata.

Reklama

Irek próbuje przekonać ją, że rozwód to nie koniec świata. Tłumaczy siostrze, że mimo rozstania rodzice będą ją kochać tak samo mocno jak do tej pory.

Jednak, gdy później Irek widzi matkę w towarzystwie mężczyzny, sam jest załamany. A kilka dni później odrzuca zaproszenie na rodzinny obiad - nie ma zamiaru poznawać nowego "faceta" Zofii. Czy rodzinę Redyków czeka kolejny kryzys?

Ernest szukając kolejnych sposobów na promocję samego siebie, zamierza wziąć udział w skandalizującym reality show "Warsaw Live Story" - śledzącym 24 godziny na dobę imprezowe życie młodych ludzi.

Marta i Chowański, zaszokowani jego decyzją, próbują mu ten pomysł wybić z głowy - bezskutecznie. Złe zdanie o karierze Erniego ma również jego matka - Elwira. Kobieta nie kryje swoich pretensji do... Marty, którą oskarża o namawianie byłego męża na finansowanie nietrafionej kariery syna.

Tymczasem Ernie jest już o krok od wkroczenia na casting. Czy Marcie i Chowańskiemu uda się go powstrzymać?

Marlena odkrywa, że Bartek wciąż kontaktuje się ze swoją byłą narzeczoną. Jest bardzo niezadowolona z tego powodu, jednak Koszyk nie zamierza zostawić ciężarnej Asi samej w potrzebie.

Gdy dziewczyna niespodziewanie zaczyna rodzić, Bartek zawozi ją do szpitala i czeka pod salą do końca porodu. Marlena jest wściekła i ostrzega go, że jeśli jeszcze raz pójdzie do Asi - z nimi koniec. Czy związek młodych uda się uratować?

W tym tygodniu poznamy lepiej nową bohaterkę - Grażynę (w tej roli Ewa Bułhak). Kobieta pojawiła się już na jednej z randek organizowanych przez Walerię i wpadła w oko Czarkowi (Michał Kitliński). Jednak to nie Czarek zainteresuje elegancką panią doktor...

Szybko okaże się, że Grażyna mieszka w tym samym budynku co Jerzy. Początki ich znajomości nie będą zbyt fortunne, ale z biegiem czasu spotkania staną się częstsze... Co na to Anna?

Premierowe odcinki "Barw szczęścia" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:05 w TVP2.

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje