Reklama

"Barwy szczęścia": Oliwka zdradzi Kajtka z... Patrykiem?

Na urodzinach Justina (Jasper Sołtysiewicz) zjawią się wszyscy przyjaciele Kanadyjczyka oraz... Sławka (Ewelina Serafin). Próbująca zachowywać się jak nastolatka Jezierska nie będzie jednak główną atrakcją imprezy. Gościem numer jeden okaże się Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), którą jubilat postanowi uwieść i zaciągnąć do łóżka. Ktoś mu w tym jednak przeszkodzi!

W 2446. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w czwartek 13 maja o godzinie 20.10 w TVP2) Justin oznajmi przyjaciołom, że ma zamiar zakręcić się koło Oliwki.

- Kajtek wyjechał, a gdzie kota nie ma... - zażartuje.

- Weź, stary, przecież to jest dziewczyna twojego kumpla. Nie robi się takich akcji - oburzy się Sergiusz (Mateusz Burdach), ale Skotnicki zapewni go, że nie zamierza się z Oliwką żenić, a chce jedynie się z nią zabawić.

- Potańczymy, pogadamy, to wszystko. To kiedyś była i moja dziewczyna, mam co wspominać - powie, puszczając oczko do Sergiusza i Prota (Andrzej Michalski).

Reklama

Następnego dnia Oliwka zjawi się na imprezie urodzinowej Justina, ale nie będzie w nastroju do zabawy. Wszyscy od razu zauważą, że jest smutna, więc wytłumaczy przyjaciołom, iż właśnie się dowiedziała, że ojciec Kajtka może umrzeć.

- Współczuję Kajtkowi, ale to moje urodziny i zamierzam się dobrze bawić - stwierdzi Justin i zostawi Zbrowską pod opieką Patryka (Konrad Skolimowski), który przyjdzie sam, bo wcześniej pokłóci się z Agatą (Natalia Zambrzycka).

Młody Jezierski będzie szoku, gdy nagle zauważy wbijającą się na imprezę jego kumpla matkę. 

- Dzień dobry wszystkim. Mam nadzieję, że nie przychodzę ostatnia - zaszczebiocze Sławka, a Justin od razu porwie ją do tańca.

Patrykowi w jednej chwili odejdzie ochota na zabawę w towarzystwie Jezierskiej, która zacznie się zachowywać jak gospodyni. Zaproponuje Oliwce, żeby zmienili lokal. Z zachowania dziewczyny wywnioskuje, że jest nim oczarowana!

Justin będzie niemal pewny, że Patryk i Oliwka jeszcze tej nocy wylądują w łóżku... Czy będzie miał rację? Czy Zbrowska zdradzi Kajtka z Jezierskim?

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama