Reklama

"Barwy szczęścia": Odcinki 2526-2528. Tragedia na Sycylii! Trzęsienie ziemi zabije Kaśkę?

W 2526. odcinku „Barw szczęścia” (emisja w poniedziałek 6 grudnia o godzinie 20.10 w TVP2) Kaśka (Katarzyna Glinka) poleci na Sycylię, choć tuż przed wyruszeniem w podróż będzie miała złe przeczucia... Wkrótce po dotarciu na miejsce Sadowska zadzwoni do męża, ale połączenie zostanie nagle przerwane. Łukasz (Michał Rolnicki) usłyszy tylko potężny huk i krzyk żony: „Cały budynek się trzęsie!”.

Kasia zadzwoni do męża, by poinformować go, że - mimo złych przeczuć - szczęśliwie doleciała na Sycylię i ma już nawet za sobą kilka bardzo udanych spotkań biznesowych. Nagle Łukasz usłyszy hałas i krzyczącą żonę. Chwilę później straci połączenie z Kasią.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2527. Kaśka straci nadzieję na ratunek!

Wiadomość, że na Sycylii miało miejsce trzęsienie ziemi, lotem błyskawicy obiegnie cały świat. Ze specjalnej relacji TY TV Sadowski dowie się, że zginęło mnóstwo osób...

Łukasz przez całą noc będzie próbował skontaktować się z żoną. Bez skutku! W końcu poprosi o pomoc Vincenzo (Alessandro Curti), ale Włoch oznajmi mu, że sam próbuje uzyskać jakąkolwiek informację o sytuacji w Sambuca di Sicilia.

Reklama

- Tam jest cała moja rodzina - powie, nie kryjąc przerażenia.

- Tak się boję o nich wszystkich! O Kasię! - doda.

- Ja też, nie chcę nawet myśleć, co jeśli... - westchnie Sadowski, po czym zapyta Vincenza, jak najszybciej dostać się na Sycylię.

- Ze mną - usłyszy.

Godzinę później obaj siedzieć będą w samolocie.

Tymczasem Kaśka walczyć będzie o każdy oddech, leżąc pod gruzem w ruinach zawalonego budynku. Półprzytomna, ciężko ranna, bez dostępu do wody i jedzenia, w końcu zacznie tracić nadzieję na ratunek...

"Barwy szczęścia": Odcinek 2528. Kaśka umrze pod gruzami?

Po dotarciu na Sycylię Łukasz i Vinzenzo odkryją, że dom, który kupiła Anita (Karolina Porcari) i w którym Kaśka miała się spotkać z przyjaciółkami, zawalił się. Sadowski zadzwoni do Polski, by przekazać matce, że cały czas szuka żony... Jedynym pocieszeniem będzie dla niego fakt, że w Sambuca di Sicilia służby ratunkowe wydobyły spod gruzów pięć żywych osób!

Okaże się, że wśród ocalałych są Anita i Diana (Małgorzata Krukowska).

- Kasi z nimi nie było. Miała iść do jakiejś winiarni - powie Łukasz Sadowskiej (Ewa Serwa).

- Obyście ją jak najszybciej znaleźli - westchnie Renia.

Łukasz i Vincenzo przez kilka kolejnych godzin szukać będą Kasi. Niestety, nie uda się im wpaść na jej trop, zanim ziemia znów zacznie się trząść.

Czy Kaśka umrze pod gruzami?

Zobacz też: Ilona Ostrowska: Mąż zostawił ją dla młodszej. Przeżyła koszmar

"Barwy szczęścia": Odcinki 2526-2528. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Odcinki 2526-2528. "Barw szczęścia" zostanie wyemitowane w TVP2 kolejno w poniedziałek 6 grudnia (odcinek 2526.) o godzinie 20.10, we wtorek 7 grudnia (odcinek 2527.) o godzinie 20.10 i w środę 8 grudnia (odcinek 2528.) o godzinie 20.10.

Zobacz też:

"Barwy szczęścia": Katastrofa w nowej pracy

Joanna Opozda zdradziła swój sekret!

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy