Reklama

"Barwy szczęścia": Odcinek 2515. Katastrofa w nowej pracy

Sławka pracuje już w Feel Good, ale nie radzi sobie zbyt dobrze jako kelnerka. Jezierska jak zwykle może jednak liczyć na wsparcie Justina, który prosi Radka o wyrozumiałość dla nowej pracownicy.

Nie razi sobie w pracy

Tymczasem Sławkę w nowym tygodniu czeka prawdziwy szok! Gdy Jezierska zacznie pracę w Feel Good, w ciągu zaledwie kilku godzin spowoduje tyle katastrof, że będzie o krok od załamania. Justin cały czas będzie jednak przyjaciółkę wspierać - i pocieszać, gdy niemal zaleje się łzami.

- Ciągle coś zawalam i psuję, Radek ma pretensje... Nie nadaję się do tej pracy! Do żadnej się nie nadaję!(...) Jestem beznadziejna, kompletnie do niczego! 

- Nieprawda. Jesteś inteligentna, mądra i piękna... Nie wiesz tego? Naprawdę? Wiem, początki bywają trudne, ale jestem pewien, że dasz sobie radę! Bo kto, jeśli nie ty, Sławka? Ja zawsze będę ci kibicował... Możesz na mnie liczyć! 

- Nie masz pojęcia, jak się cieszę, że mam cię w pobliżu... Jesteś moim jedynym przyjacielem, wiesz?

Reklama

"Barwy szczęścia": Odcinek 2515. Gdzie zobaczyć?

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godzinie 20.10 na antenie TVP2. Premiera odcinka 2515. w piątek 19 listopada. www.barwyszczescia.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje