Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 18714
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Odcinek 2649. Dramat Blondyny. Nie pociąga Damiana!

W 2649. (pierwszym po wakacyjnej przerwie) odcinku „Barw szczęścia” (emisja w poniedziałek 29 sierpnia o godzinie 20.10 w TVP2) Ania (Hanna Klepacka) poskarży się Sławce (Ewelina Serafin), że Damian (Michał Lesień-Głowacki) nie zwraca uwagi na jej wdzięki, więc pewnie uważa ją za... aseksualną. - Chyba mu się nie podobam – stwierdzi Blondyna.

W 2649. (pierwszym po wakacyjnej przerwie) odcinku "Barw szczęścia" (emisja w poniedziałek 29 sierpnia o godzinie 20.10 w TVP2) Ania (Hanna Klepacka) poskarży się Sławce (Ewelina Serafin), że Damian (Michał Lesień-Głowacki) nie zwraca uwagi na jej wdzięki, więc pewnie uważa ją za... aseksualną. - Chyba mu się nie podobam - stwierdzi Blondyna.

Fakt, że Damian nawet nie próbował jej pocałować, oznaczać będzie dla Blondyny tylko jedno - że Wójcik po prostu nie ma na nią ochoty.

- A może jestem zbyt niecierpliwa? - westchnie, gdy Sławka przypomni jej, że przecież znają się z Damianem dopiero od niedawna.

Reklama

- No wiesz... Faceci to przeważnie przyspieszają, a on... nic - stwierdzi Ania i doda, że chyba jednak nie podoba się Wójcikowi.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2649. Sławka poradzi Ani, by poszła na całość

Jezierska poradzi przyjaciółce, by zrobiła pierwszy krok.

- Nie ma na co czekać - powie.

- Jakoś nie potrafię - wyszepcze zawstydzona Ania.

- Nie poznaję cię. Chyba naprawdę się zakochałaś - uśmiechnie się Sławka, a po chwili milczenia zasugeruje Blondynie, że powinna wysyłać Damianowi bardziej oczywiste sygnały.

- Faceci nie są zbyt ogarnięci w tym elemencie. Poza tym... dlaczego to facet musi zawsze przejmować inicjatywę? Oni też lubią być zdobywani. Pokaż mu, że wiesz, czego chcesz i do dzieła! - zachęci Anię.

Czy Blondyna posłucha rady Sławki?

"Barwy szczęścia": Odcinek 2649. Kiedy i gdzie obejrzeć?

2649. odcinek "Barw szczęścia" zostanie wyemitowany w poniedziałek 29 sierpnia o godzinie 20.10 w TVP2.

Zobacz też:

"Andor": Akcja serialu Disney+ rozegra się na przestrzeni pięciu lat

Canal+ Online 2022: "Yellowjackets" serialowym hitem platformy na lipiec

Zrezygnowali z ról, które okazały się legendarne! Po latach żałują

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL