Reklama

"Barwy szczęścia": Odcinek 2523. Oliwka zostawi Kajtka dla... Patryka?

W 2523. odcinku „Barw szczęścia” (emisja w środę 1 grudnia o godzinie 20.10 w TVP2) Kajtek (Jakub Dmochowski) obieca matce (Barbara Jonak), że wróci z Singapuru na jej ślub. Przy okazji zadeklaruje, że on i Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) zostaną świadkami jej i Kazika (Grzegorz Mielczarek). Gdy Zbrowska dowie się, że chłopak podjął za nią decyzję, poczuje się z tym naprawdę źle. Nieoczekiwanie pocieszy ją Patryk (Konrad Skolimowski).

Sabina i Kazik w końcu wyznaczą datę ślubu i dadzą na zapowiedzi. Podczas przeglądania wzorów zaproszeń Tomalowa przypomni sobie, że powinna jak najszybciej załatwić jeszcze jedną ważną sprawę.

- Musimy znaleźć świadków - powie narzeczonemu i zaproponuje, by ich świadkami zostali Kajtek i Władek (Przemysław Stippa).

Okaże się jednak, że Władek na pewno nie wróci z Singapuru, bo lekarze na razie odradzają mu długie podróże. Kajtek za to z radością zgodzi się stanąć obok matki w dniu jej ślubu...

Zobacz też: "Na Wspólnej": Berg ma romans?

Reklama

"Barwy szczęścia": Odcinek 2523. Oliwka nie chce dłużej być z Kajtkiem w związku na odległość?

Kazik nie będzie zachwycony, że Sabina chce, aby ich świadkami byli jej syn i przyszła synowa. Tomalowa przekona go jednak, że to najbliżsi jej ludzie, więc... nie ma o czym mówić. Kajtek, nie konsultując tego z Oliwką, zadeklaruje w jej imieniu gotowość zostania druhną!

Jeszcze tego samego dnia Sabina powie Oliwce, że Kajtek zgodził się, by zostali świadkami na jej ślubie.

- No nie wiem... - westchnie dziewczyna, wyraźnie urażona tym, że decyzja została podjęta za jej plecami i bez jej udziału.

- Coś jest nie tak między wami? - wprost zapyta ją Sabina.

- Przecież od miesięcy mieszkamy w innych strefach czasowych. Oboje jesteśmy zajęci swoimi sprawami - usłyszy.

Tomalowa będzie przekonana, że Oliwka nie chce już dłużej być z Kajtkiem w związku na odległość...

"Barwy szczęścia": Odcinek 2523. Oliwka znalazła sobie nowego chłopaka?

Po rozmowie z Tomalową Oliwka postanowi skontaktować się ze swym chłopakiem i powiedzieć mu, co myśli o tym, że nawet nie zapytał jej o to, czy chce zostać druhną jego matki. Nie dodzwoni się jednak do Cieślaka.

Chwilę później dziewczyna wpadnie w hotelowym lobby na Patryka. Jezierski od razu zauważy, że jest zła.

- Wszystko u ciebie w porządku? - zapyta.

Oliwka nieoczekiwanie poprosi, by odwiózł ją do domu. Patryk nagle obejmie ją wpół i uśmiechnie się zalotnie. W tym samym momencie na korytarzu pojawi się Sabina. Zobaczy, jak jej przyszła synowa wychodzi z hotelu z młodym Jezierskim. Będzie pewna, że Oliwka nie zamierza dłużej czekać na powrót Kajtka i że znalazła już sobie nowego chłopaka. Czy powie o tym synowi?

"Barwy szczęścia": Odcinek 2523. Kiedy i gdzie obejrzeć?

2523. odcinek "Barw szczęścia" zostanie wyemitowany w środę 1 grudnia o godzinie 20.10 w TVP2.

Zobacz też:

Blake Lively ruszyła z nowym projektem!

"M jak miłość": Rozwód w Grabinie!

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje