Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3327. Berg ma romans?!

W 3327. odcinku "Na Wspólnej" Berg zostanie sfotografowany przez Tadeusza, który oskarży go o romans z Justyną! W tym samym czasie Emil rozpocznie radioterapię. Czy uda mu się pokonać chorobę? Przekonamy się o tym, oglądając 3327. odcinek "Na Wspólnej", który zostanie wyemitowany 22.11 o godzinie 20:15 w TVN!

"Na Wspólnej": Odcinek 3327. Darek żałuje, że ma rodzinę?

Ojciec zaskakuje Darka - wręcza mu grubą kopertę z pieniędzmi. Oznajmia, że wie o jego rzekomych kłopotach - od Justyny! Żbik stanowczo zaprzecza, ale Zakościelny nie życzy sobie odmowy - chce pomóc synowi... Darek ostro rozmawia z Justyną, a Tadeusz robi im zdjęcie w chwili, gdy macocha błagalnie chwyta Żbika za ramiona. Chłopak oskarża ich o romans!

"Na Wspólnej": Odcinek 3327. Emil zaczyna leczenie

Emil rozpoczyna radioterapię. Paweł martwi się o zdrowie brata - zauważa to Mariola, kierownik budowy domu Wójcików. Kobieta oznajmia, że chce poznać Larsona! Okazuje się, że Emil i Mariola nadają na tych samych falach... Pawła bardzo to cieszy - może dzięki niej brat odzyska nadzieję?

Reklama

Zobacz też: Dominika Gwit przeszła metamorfozę? Fani zachwyceni

"Na Wspólnej": Odcinek 3327. Berg słyszy smutną prawdę!

Podczas śniadania u Bergów Tymek obserwuje ich życzliwe relacje rodzinne. Później wyznaje, że jego tata... go nie kocha! Ojciec chłopca potwierdza to swoim zachowaniem... Bogdan nie może tego znieść - robi Jeremiemu wykład o tym, jak bardzo krzywdzi swojego synka.

"Na Wspólnej": Odcinek 3327. Gdzie obejrzeć?

3327. odcinek "Na Wspólnej" można obejrzeć 22.11 o godzinie 20:15 w TVN!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: ​"Na Wspólnej"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje