Reklama

"Barwy szczęścia": Młoda aktorka pozuje w bikini! Zachwyca figurą!

Olga Jankowska, znana przede wszystkim ze swojej roli w "Barwach szczęścia" postanowiła wybrać się na wakacje. Urlop spędza na Krecie! Na jej instagramie pojawiły się zdjęcia, na których aktorka pozuje w bikini. Jej figura jest zachwycająca!


Młoda aktorka pokazuje ciało na wakacjach!

Olga Jankowska zyskała popularność dzięki roli Klary w serialu TVP "Barwy szczęścia". Aktorka jest uwielbiana przez widzów, jednak rzadko dzieli się z nimi szczegółami swojego pozaekranowego życia. Tym razem zrobiła wyjątek i po raz pierwszy na jej Instagramie zobaczyliśmy tak odważne kadry.

28-latka postanowiła podzielić się z wielbicielami fotografiami ze swoich wakacji. Aktorka przebywa obecnie w Grecji i właśnie stamtąd pochodzą zdjęcia w bikini, które trafiły do jej wirtualnej galerii.

"Chce mi się płakać ze szczęścia"

W podpisie pod galerią z wakacji Olga Jankowska zdradziła, jak wiele znaczy dla niej ten moment. Wyznała, że jest poruszona tym, że wreszcie odważyła się publicznie pokazać w tak odważnym stroju. Jeszcze kilka lat temu Olga czas na plaży spędzała w pełni ubrana. Za tę przemianę podziękowała swojemu partnerowi.

Reklama

28-latka przyznała także, że smutno jej, gdy przypomni sobie siebie jako nastolatkę, ponieważ nie korzystała z tamtych lat, jak należy. Olga zamierza teraz nadrabiać stracony czas i cieszyć się życiem.

Autor: Konrad Lubaszewski

Zobacz też:

Nowy serial TV4! Premiera we wrześniu!

INTERIA/RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje