Reklama

Będzie nowy serial Czwórki! Zagrają Piotr Miazga, Dagmara Bąk i Jędrzej Taranek!

Już we wrześniu premiera nowego serialu Czwórki „Troje pod przykrywką”! Komedia akcji o policjantach współpracujących z tajną jednostką służb specjalnych gwarantuje dużą dawkę humoru i mocnych wrażeń.


Życiowy zakręt stróżów prawa

Dwaj byli stróże prawa i porządku, znani widzom hitu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" bracia Marek (Jędrzej Taranek) i Staszek (Piotr Miazga) Gawlikowie znaleźli się na życiowym zakręcie. Nadal oczyszczają ulice miasta, tylko tym razem w charakterze...  miejskich śmieciarzy.

Wszystko się zmieni, kiedy na swojej drodze spotkają szefa tajnej komórki Agencji Bezpieczeństwa i poznają jego najlepszą oficer operacyjną, Karolinę Drzazgę (Dagmara Bąk). Dostaną od losu drugą szansę, a ich życie wypełnią adrenalina, niebezpieczne wyzwania i szalone perypetie.  

Reklama

"Troje pod przykrywką": Sporo akcji i humoru!

Ryzykowne i niekonwencjonalne akcje, mistyfikacje i przebieranki, strzelaniny i brawurowe ucieczki, porwania i pożary - wszystko to stanie się chlebem powszednim Gawlików, którzy z powodzeniem dotrzymają kroku Karolinie i pozostałym agentom, wykazując się ułańską fantazją, mistrzostwem improwizacji oraz właściwym sobie oryginalnym poczuciem humoru, nawet w najmniej sprzyjających okolicznościach.

Poleją się krew, pot i łzy, ale wszystko w otoczce gagów i zabawnych dialogów.

"Troje pod przykrywką": Zobacz zwiastun!

"Troje pod przykrywką": Obsada

W rolach tytułowych wystąpią Dagmara Bąk ("Wataha"), Jędrzej Taranek ("Ojciec Mateusz")  i Piotr Miazga ("Ślepnąc od świateł"), a obok nich w zobaczymy Mirosława Kropielnickiego ("Znaki"), Barbarę Jonak ("Król") i Dominika Rybiałka ("Galeria").

Reżyserem i producentem "Trojga pod przykrywką" jest Jakub Miszczak, za scenariusz odpowiadają Przemysław Hoffmann i Dominik Kamiński. Zdjęcia realizowane są we Wrocławiu. Serial produkuje dla Czwórki ATM Grupa S.A.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje