Reklama

Baron24

Ocena
serialu
4,4
Przeciętny
Ocen: 54
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wojciech Mecwaldowski w "Baronie24"! Kogo zagra?

Do obsady "Barona24" dołączył kilka dni temu Wojciech Mecwaldowski. W nowym serialu Dwójki wciela się w Staszka Rybskiego - cynicznego i wyrachowanego biznesmena, który przed laty był narzeczonym Sylwii (Izabela Kuna) i ulubieńcem Teresy (Iwona Bielska). Jego życiowym celem jest przejęcie stacji Mirka (Tomasz Karolak) i odbicie Baronowi... żony!


Reklama

- Nie uwierzysz, kto mnie wczoraj odwiedził... Staszek Rybski, narzeczony Sylwii! - zakomunikuje pewnego dnia Mirkowi Teresa, a widząc, że jej słowa nie zrobiły na zięciu żadnego wrażenia, doda:

- Zmienił się nie do poznania. Zjechał pół świata, dorobił się, ciekawe rzeczy opowiada. I stęsknił się za wami... Obiecał zajrzeć do was, jak tylko znajdzie odpowiednią willę w okolicy.

Kiedy Staszek zjawi się na stacji, ani Mirek, ani Sylwia nie poznają go!

- Wyglądasz lepiej niż 20 lat temu. Jak ty to robisz? - skomplementuje Rybskiego Sylwia, gdy wreszcie dotrze do niej, że stojący przed nią elegant to jej były chłopak.

Okaże się, że Staszek po powrocie z wojaży po świecie, został przedstawicielem firmy sprzedającej oleje i smary silnikowe i zamierza regularnie odwiedzać stację Mirka, by - jak stwierdzi - osobiście dopilnować odpowiedniej ekspozycji produktów, którymi handluje.

Pomiędzy Mirkiem i Staszkiem wiele razy dojdzie do spięć. Baron z lekceważeniem odnosić się będzie do opowieści Rybskiego o jego dalekich podróżach i mrożących krew w żyłach przygodach oraz z pogardą w oczach słuchać jego przechwałek o bogactwie i życiu światowca. Staszek z kolei drwić będzie z tego, że Mirek jeździ sprowadzonym z Niemiec starym samochodem i całe dnie spędza w pracy. Niespodziewanie sprzymierzeńca w słownych potyczkach ze Staszkiem Mirek znajdzie w Matim (Michał Meyer), który z całego serca - i z wzajemnością - nie znosić będzie Rybskiego.

Zdradzamy, że Staszek będzie częstym gościem na stacji Barona. Postawi sobie bowiem za punkt honoru przejąć firmę Mirka i odbić mu żonę...

Wojciech Mecwaldowski w roli bezkompromisowego i egoistycznego elegancika obnoszącego się ze swoim bogactwem i z pogardą traktującego ludzi po raz pierwszy pojawi się w 3. odcinku "Barona24", który TVP2 wyemituje w marcu.

Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Mecwaldowski | Baron24

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje