Reklama

Arrow

Arrow

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 106
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Colton Haynes: Gwiazdor po latach zdradza kulisy odejścia z "Arrow"

Na przestrzeni lat wokół odejścia Coltona Haynesa z seriali "Teen Wolf: Nastoletni wilkołak" i "Arrow" skumulowało się wiele plotek i niedopowiedzeń. Aktor postanowił je rozwiać w swojej biografii zatytułowanej "Miss Memory Lane", która niedawno ukazała się w amerykańskich księgarniach.

Colton Haynes: Odszedł z serialu z powodu pieniędzy?

W 2012 roku Colton Haynes odszedł z serialu MTV o przygodach nastoletniego wilkołaka. Media donosiły, że stacja i aktor nie doszli do porozumienia w kwestiach finansowych, jednak jak się okazało, nie wszystko było takie proste.

"Tak naprawdę nie chcieli płacić mi tyle ile pozostałym, co wcale nie było dużą kwotą jak na standardy w Hollywood (...) Nie pomogło mi również to, że ludzie z mojej ekipy zamienili życie produkcji ‘Nastoletniego wilkołaka’ w piekło. Żeby się zemścić, producenci serialu odmówili płacenia mi standardowej kwoty".

Colton Haynes: Konflikty na planie "Arrow"?

Aktor wyjawia w książce również sekrety zza kulis serii "Arrow", który przedstawiał losy superbohatera z uniwersum DC. Haynes przez siedem sezonów wcielał się w postać Roya Harpera, jednak w ósmej serii pojawiał się już sporadycznie. Była to jego decyzja spowodowana, jak się okazało, sytuacją na planie.

Reklama

"Zrezygnowałem ze stałej pracy w ‘Arrow’ na początku roku, rzekomo z powodu tego, że mój kontrakt się skończył. Tak naprawdę miałem depresję i nie mogłem dłużej pracować na planie z jednym z członków obsady". Nie zdradził jednak nazwiska kolegi bądź koleżanki z "Arrow".

"Teen Wolf: Nastoletni wilołak": Powstanie film fabularny

Niedługo Colton Haynes powróci do świata "Teen Wolf: Nastoletni wilkołak" w pełnometrażowym filmie przygotowywanym przez Paramount+. W produkcji wystąpią również Tyler Posey, Holland Roden, Dylan Sprayberry, Tyler Hoechlin.

Zobacz też:

"Stranger Things": Serialowy Vecna zdradza szczegóły 5. sezonu

"Gotham Knights": Jest pierwszy zwiastun. Batman nie żyje!

"Obi-Wan Kenobi": Ewan McGregor potępił rasistowskie ataki na Moses Ingram

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy