Reklama

Archiwista

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 87
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Archiwista": Ups... Gwiazdka nowego serialu TVP zaliczyła wpadkę! I to na oczach ukochanego!

Angelika Kurowska, czyli aspirantka Julia Dąbrowa z nowego serialu TVP „Archiwista”, jest jedną z najbardziej zapracowanych młodych polskich aktorek, więc rzadko pojawia się na czerwonych dywanach, bo po prostu nie ma na to czasu. Ostatnio uświetniła swą obecnością premierę komedii „Mayday”, w której zagrała w towarzystwie m.in. Piotra Adamczyka i Andrzeja Grabowskiego. W pewnym momencie sytuacja wymknęła się jej spod kontroli…

Angelika Kurowska jest młoda i utalentowana, a do tego ładna i zgrabna, o czym doskonale wiedzą fani obserwujący jej profil na Instagramie. Aktorka chętnie publikuje bowiem w mediach społecznościowych zdjęcia, na których pręży swe wysportowane ciało.

Reklama

Autorem fotografii, które wrzuca do sieci, jest najczęściej jej ukochany Bartłomiej Firlet, czyli Dziubak z "Ojca Mateusza". To właśnie u jego boku gwiazdka "Archiwisty" pojawiła się niedawno na uroczystej premierze filmu "Mayday". Tuż przed pokazem Angelika oczarowała przybyłych do kina fotoreporterów, cierpliwie pozując do zdjęć...

Kiedy po krótkiej sesji skierowała się w stronę sali, oczom wszystkich zebranych ukazało się coś, czego z pewnością nie chciała wystawiać na widok publiczny...

O mały włos, a z dekoltu wyskoczyłaby cała jej pierś! Na szczęście aktorka zauważyła, że sukienka chce spłatać jej figla, odsłaniając nieco za wiele.

Jednym ruchem poprawiła kreację i z uśmiechem na ustach zajęła miejsce na widowni. Towarzyszący jej Bartłomiej Firlet odetchnął z ulgą...

30-letnia Angelika Kurowska należy do grona najbardziej zapracowanych polskich aktorek młodego pokolenia. Tylko w 2019 roku zagrała w dwóch serialach i trzech filmach oraz kilku spektaklach krakowskich teatrów Bagatela i Scena STU.

Chętnie współpracuje też z Polskim Radiem - za debiut w Teatrze PR w słuchowisku "Lekcja polskiego" dostała nagrodę "Arete", a za kreację w radiowym "Zagwazdranym żyćku" wyróżnienie na 16. Festiwalu "Dwa Teatry" w Sopocie.

Odtwórczyni roli aspirantki Julii Dąbrowy w "Archiwiście" jest absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej. Choć aktorstwem para się zaledwie kilka lat, ma już na swoim koncie udział w wielu produkcjach - największą popularność przyniosły jej role Doroty (siostry granej przez Joannę Kulig Igi) w "O mnie się nie martw", Samanty w "Pierwszej miłości" i Jowity w "Na Wspólnej". Fani seriali z pewnością pamiętają ją również z "Julii", "Drugiej szansy" i "Przyjaciółek".

Angelika Kurowska ma przed sobą - jako aktorka - wspaniałą przyszłość. Z pewnością będzie o niej kiedyś bardzo głośno nie tylko z powodu wpadek na czerwonym dywanie!

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje