Reklama

Apple TV+: Seriale

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 7
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ted Lasso": Fikcyjna drużyna AFC Richmond trafiła do gry "FIFA 23"

Komediowy serial sportowy "Ted Lasso" to jeden z największych hitów platformy streamingowej Apple TV+. Fani tej produkcji już wkrótce będą mogli zagrać serialową drużyną AFC Richmond w kolejnej odsłonie popularnej gry wideo "FIFA 23". Właśnie ukazał się opublikowany przez firmę EA Sports zwiastun gry, w którym pojawili się prawdziwi i zdigitalizowani bohaterowie serialu.

Fani "Teda Lasso" w oczekiwaniu na trzeci sezon tego serialu będą mogli chwycić w dłoń pady i pokierować serialowymi bohaterami w grze wideo. Fikcyjna drużyna piłkarska AFC Richmond, której menadżerem jest tytułowy Ted Lasso, będzie bowiem jedną z drużyn dostępnych w najnowszej wersji popularnej gry komputerowej - "FIFA 23".

Serial platformy streamingowej Apple TV+ opowiada o trenerze futbolu amerykańskiego, Tedzie Lasso (w tej roli Jason Sudeikis), który przyjmuje ofertę prowadzenia drużyny piłki nożnej z angielskiej Premiership. Choć Lasso nie ma pojęcia o piłce nożnej, to jego podejście do życia i cechy przywódcze sprawiają, że pomysł, który zwiastował katastrofę, doprowadza do sukcesu.

Reklama

"Ted Lasso" w grze "FIFA 23"! Można zagrać fikcyjną drużyną AFC Richmond

"To dla mnie prawdziwe szczęście. Jestem głęboko wdzięczny, że choć przeżyłem w mojej karierze wiele specjalnych chwil, to właśnie ta jest jedną z najlepszych. Jako długoletni fan tej serii gier wideo uważam, że dla mnie i chłopaków z AFC Richmond spełnieniem marzeń jest fakt, że będzie można nami pograć w nowej jej odsłonie" - oświadczył Jason Sudeikis cytowany przez portal "Deadline".

Seria gier "FIFA" do tej pory uwzględniała prawdziwe kluby piłkarskie i prawdziwych piłkarzy. Pojawienie się zupełnie fikcyjnej drużyny, jaką jest serialowa AFC Richmond, to precedens. Zawodników tej ekipy można zobaczyć w zwiastunie gry "FIFA 23". Są tam m.in. Jamie Tartt, Dani Rojas, Sam Obisanya, Roy Kent oraz Isaac McAdoo. Nie zabrakło miejsca dla trenera Bearda oraz oczywiście dla Teda Lasso, w którego postać będzie można się wcielić wybierając tzw. tryb kariery. Gracz jako Ted Lasso będzie mógł poprowadzić nie tylko drużynę AFC Richmond, ale też każdą inną dostępną w tej grze.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy