Reklama

Apple TV+: Seriale

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 6
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ted Lasso": Rozpoczęły się zdjęcia do trzeciego sezonu serialu

W poniedziałek w Londynie rozpoczęły się zdjęcia do trzeciego sezonu serialu platformy streamingowej Apple TV+ „Ted Lasso”. To jeden z najlepiej ocenianych seriali tej platformy. Jego fani zgodnie twierdzą, że próżno szukać innej produkcji tak bardzo podnoszącej na duchu jak „Ted Lasso”.

"Ted Lasso" opowiada historię tytułowego trenera footballu amerykańskiego - w tej roli Jason Sudeikis - który przybywa do Wielkiej Brytanii, by objąć posadę trenera drużyny piłkarskiej. Coś, co miało zakończyć się katastrofą, staje się sukcesem. Nie tylko na poziomie fabularnym, ale też streamingowym. Drugi sezon "Teda Lasso" został ogłoszony jeszcze przed premierą pierwszego, a reakcje fanów tylko potwierdziły to, że platforma Apple TV+ doczekała się hitu.

Trzecia seria "Teda Lasso" będzie zarazem ostatnią. Produkcja od początku przewidywana była właśnie na trzy sezony i jej twórcy zamierzają się trzymać tych planów. Ogromny sukces serialu sprawił jednak, że już nieśmiało zaczynają pojawiać się informacje dotyczące jego dalszej przyszłości.

Reklama

Kiedy premiera trzeciego sezonu serialu "Ted Lasso"?

Póki co wystartowały zdjęcia do trzeciego sezonu "Teda Lasso". Nie zostały jeszcze ogłoszone żadne oficjalne informacje na temat startu zdjęć, ale pojawiające się w sieci wiadomości nie pozostawiają wątpliwości. Za ich sprawą fani serialu nazwali miniony poniedziałek "Dniem Teda Lasso", a media społecznościowe zalały radosne informacje fanów cieszących się z nadchodzących z Londynu wiadomości. Na efekt zdjęć w postaci trzeciego sezonu będą musieli jednak jeszcze poczekać. Serial nie trafi na platformę Apple TV+ wcześniej niż na jesieni.

Radosnej atmosferze dał się ponieść także administrator oficjalnego profilu marki Nike na Twitterze. Opublikowano tam zdjęcia nowych strojów, jakie w trzecim sezonie "Teda Lasso" nosić będą piłkarze serialowego klubu AFC Richmond.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL