Apple TV+: Seriale

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 7
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Godzilla": AppleTV+ szykuje pierwszy serial z Monsterverse!

Sukces kinowego Monsterverse, którego ostatnią odsłoną był film „Godzilla vs. Kong”, zostanie teraz zdyskontowany na małym ekranie. Ruszają prace nad pierwszym serialem tego uniwersum, którego reżyserią zajmie się twórca serialu „WandaVision”, Matt Shakman. Produkcja powstanie na potrzeby platformy streamingowej Apple TV+.

"Godzilla": Powstaje nowy projekt

Informację o dalszych losach serialowej produkcji Apple TV+ i studia Legendary Television podał portal "Variety". Powstający serial został zamówiony już w styczniu tego roku, a teraz poznaliśmy nazwisko reżysera dwóch jego pilotowych odcinków. Nakręci je Matt Shakman, który będzie też pełnił funkcję producenta wykonawczego. Niezatytułowany jeszcze serial pokaże dalsze losy bohaterów Monsterverse, czyli filmów o Godzilli i Kongu.

"Godzilla": Nowy serial AppleTV+ nakręci Matt Shakman

Drogę do pracy przy głośnych projektach otworzył Shakmanowi sukces serialu "WandaVision", za reżyserię którego był nominowany do nagrody Emmy. W jego bogatej filmografii są też takie seriale jak "Wielka", "Gra o tron", "The Boys", "Mad Men" czy "Fargo". Jego nazwisko wiązane jest obecnie z kolejnym filmem cyklu "Star Trek", którego reżyserią się zajmie.

Reklama

Akcja serialu o Godzilli rozgrywać się będzie w świecie, w którym stało się jasne, że Ziemię zamieszkują ogromne potwory znane jako Tytani. Po kilku ich starciach z Godzillą, w wyniku których zrównane z ziemią zostało San Francisco, tym razem śledzić będziemy losy rodziny, która odkryje skrywane przed światem tajemnice. A także pozna swoje dziedzictwo i to, co łączy ją z organizacją znaną jako Monarch.

Do tej pory powstały cztery filmy pełnometrażowe wchodzące w skład tzw. Monsterverse. W sumie zarobiły one w kinach prawie dwa miliardy dolarów. W przygotowaniu jest już film "Godzilla vs. Kong 2", który wyreżyseruje twórca pierwszej części, Adam Wingard. Z kolei Netflix pracuje nad animowanym serialem "Skull Island". Tytułową Wyspę Czaszki zamieszkuje legendarny King Kong.

Zobacz też:

"The Umbrella Academy": Wraca najbardziej dysfunkcyjna rodzina świata!

"Riverdale": Finał zbliża się wielkimi krokami

"Squid Game 2": Premiera nowego sezonu? Rok 2024 to nazbyt optymistyczne przewidywania

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Apple TV+: Seriale | WandaVision

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama