Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 440
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Umbrella Academy": Wraca najbardziej dysfunkcyjna rodzina świata!

"Stworzyliśmy paradoks, który połyka rzeczy" - mówi Viktor Hargreeves w zwiastunie trzeciego sezonu "The Umbrella Academy". Co to oznacza? Że kolejna apokalipsa przed nami, a dysfunkcyjne rodzeństwo "parasolek" będzie miało ręce pełne roboty.

Do końca istnienia pozostały cztery (w najlepszym wypadku pięć) dni, a rodzeństwo Hargreeves dalej nie potrafi się dogadać. Po pierwszej zapowiedzi trzeciej serii serialu "The Umbrella Academy" można spodziewać się jak zwykle: szalonej, niekontrolowanej jazdy, humoru i akcji. Dodatkowo, co możemy zobaczyć na zwiastunie - do ekipy dołączy Lila (Ritu Arya). A oprócz tego Numer Pięć, czyli podzieli się ważną życiową radą w rozmowie z braćmi.

"Widząc swoje drugie ja..." - zaczyna Numer Pięć.

"Zabij go" - kończy Diego (David Castañeda).

"Śpij z nim" - dodaje Klaus (Robert Sheehan).

Reklama

"The Umbrella Academy": Fabuła trzeciej serii

Fabuła trzeciej serii będzie skupiać się na rywalizacji i konflikcie między członkami Akademii Sparrow i "Parasolek", po tym, jak w drugim sezonie bohaterowie powstrzymali apokalipsę, która miała mieć miejsce w 1963 roku. Na plakatach możemy zobaczyć głównych bohaterów dwóch rywalizujących ze sobą Akademii.

"The Umbrella Academy": Nowi bohaterowie

Nowa odsłona serialu oznacza wejście do gry członków drugiej akademii, czyli uczniów Akademii Sparrow. Wcielą się w nich Justin Cornwell (Marcus), Justin H. Min (Ben), Britne Oldford (Fei), Jake Epstein (Alphonso), Genesis Rodriguez (Sloane), Cazzie David (Jayme) oraz Kostka Zasiewająca Egzystencjalny Lęk (Christopher).

"The Umbrella Academy": Kiedy premiera?

Zdjęcia do trzeciego sezonu rozpoczęły się w lutym 2021 roku; zakończyły w sierpniu 2021. Najnowsze odcinki użytkownicy Netflix zobaczą 22 czerwca 2022 r.

Zobacz też:

"Squid Game 2": Premiera nowego sezonu? Rok 2024 to nazbyt optymistyczne przewidywania

"Stranger Things": Nowe odcinki niczym filmy

"First Kill": Nastoletnia miłość w wampirycznym serialu Netflix. Będzie hit?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale | The Umbrella Academy | Elliot Page

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy