Squid Game

Ocena
serialu
5,9
Przeciętny
Ocen: 19
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Squid Game 2": Premiera nowego sezonu? Rok 2024 to nazbyt optymistyczne przewidywania

Na punkcie "Squid Game" oszalał cały świat! Ten południowokoreański dramat produkcji Netflixa przyciągnął widownię z każdego zakątka globu. To, że serial powróci z drugim sezonem jest pewne, lecz próżno szukać daty premiery, nawet przybliżonej. Jak długo widzowie będą zmuszeni czekać na kontynuację "Squid Game"?

"Squid Game" to jeden z najpopularniejszych seriali XXI wieku. Ogromny sukces produkcji zaskoczył nawet szefów Netflixa. Minyoung Kim, zastępczyni prezesa koreańskiego oddziału Netflixa, powiedziała w wywiadzie dla CNN, że "serial przerósł nawet nasze najśmielsze oczekiwania".

"Squid Game 2": Kiedy drugi sezon?

Prezes Netflixa, Ted Sarandos, potwierdził realizację kontynuacji podczas spotkania z inwestorami. Zapytany o to, czy powstanie drugi sezon odparł: "Absolutnie. Uniwersum 'Squid Game' dopiero się rozpoczęło". 

Jednak fani serialu będą musieli jeszcze trochę poczekać. Okazuje się, że wcześniej zakładana data premiery, czyli 2024 rok, to bardzo optymistyczny scenariusz. Prace nad drugim sezonem są ponoć w bardzo wczesnym stadium.

Reklama

"Squid Game 2": Co wydarzy się w drugim sezonie?

W tym momencie twórca Hwang Dong-hyuk ma pomysły z trzech stron i planuje je przekształcić w scenariusz. Jednym z pomysłów jest współpraca ludzi w momencie, gdy są oni na pozycjach przeciwko sobie. Stwierdził, że to trochę jak w prawdziwym świecie, gdzie ludzie przypominają "konie wyścigowe". 

Powstała także koncepcja dotycząca wątku Gi-hun. Ma on bowiem rozwiązać tajemnice organizacji stojącej za stworzeniem morderczej gry. 

Hwang Dong-hyuk planuje powrót aktorów, których postacie zostały uśmiercone. Na przykład, pojawił się pomysł, jakoby Sae-byeok miała siostrę bliźniaczkę.

"Squid Game 2": Seriale koreańskie zyskały popularność

Bezsprzecznie, "Squid Game" otworzyło drogę do popularności innym produkcjom koreańskim. Widzowie pokochali bohaterów serialu i w oczekiwaniu na kolejny sezon odkrywają nowe tytuły z Korei Południowej. 

Aktor Lee Jung-jae uważa, że kultura koreańska była w danych kręgach popularna już wcześniej i ma nadzieję, że sukces produkcji jeszcze bardziej ułatwi drogę młodszemu pokoleniu. Swoim doświadczeniem pragnie się dzielić z młodszymi od siebie aktorami i twórcami.

Zobacz też:

"Stranger Things": Nowe odcinki niczym filmy

"Królowa": Uwielbiany Kanadyjczyk polskiego pochodzenia pojawi się w miniserialu!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Squid Game | Netflix: Seriale | Netflix seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy