Prime Video: Seriale
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 50
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wyczekiwany zwiastun napakowanego w gwiazdy serialu. Wiemy, kiedy premiera

Otrzymaliśmy zwiastun wyczekiwanego serialu, który powstał na podstawie jednej z najpopularniejszych serii gier wideo wszech czasów. "Fallout" zadebiutuje już w kwietniu. Co wiemy o produkcji?

"Fallout": Fabuła i zwiastun

Prime Video publikuje oficjalny zwiastun do nowego, postapokaliptycznego serialu "Fallout", opartego na popularnej, retrofuturystycznej serii gier wideo. Pełen charakterystycznego, czarnego humoru trailer przedstawia rozbudowany świat gry, w którym mieszkanka schronu, Lucy (Ella Purnell) stara się przeżyć w niebezpiecznym i skażonym świecie. W zwiastunie pojawiają się także postaci Moldavery (Sarita Choudhury) oraz Ma June (Dale Dickey).

"Fallout" powstał na podstawie jednej z najpopularniejszych serii gier wideo wszech czasów. Serial opowiada o życiu w postapokaliptycznym Los Angeles, w którym 200 lat  po zagładzie nuklearnej ludzie zmuszeni są do zamieszkania w luksusowych, podziemnych bunkrach, aby chronić się przed promieniowaniem, mutantami oraz niebezpiecznymi bandytami. W takich warunkach bohaterowie muszą nauczyć się żyć w bardzo złożonym świecie.

Reklama

Lucy (Ella Purnell) to pełna optymizmu mieszkanka schronu, którą charakteryzuje typowy, amerykański duch działania. Jej spokojna natura i idealistyczne podejście do życia zostaje wystawione na próbę, kiedy musi opuścić schron, aby ratować swojego ojca. 

Maximus (Aaron Moten), młody żołnierz, który awansuje w militarnej frakcji Brotherhood of Steel, robi wszystko, aby realizować cele Bractwa mające przywrócić prawo i porządek na pustkowiach. Ghulem (Walton Goggins) z kolei to moralnie dwuznaczny łowca nagród, który wciąż nosi w sobie 200-letnią historię postnuklearnego świata.

Zobacz zwiastun.

"Fallout": Obsada i twórcy

Geneva Robertson-Dworet i Graham Wagner pełnią funkcje głównych producentów wykonawczych, scenarzystów i showrunnerów. Serial został wyprodukowany przez Kilter Films (Jonathan Nolan Lisa Joy, Athena Wickham) oraz Bethesda Game Studios (Todd Howard i James Altman), którzy także pełnią  rolę producentów wykonawczych. W serialu występują Ella Purnell ("Yellowjackets"), Aaron Moten ("Wyzwolenie") i Walton Goggins ("Nienawistna ósemka"). Pierwsze trzy odcinki zostały wyreżyserowane przez Jonathana Nolana.

W serialu występują również Moises Arias ("Król Staten Island"), Kyle MacLachlan ("Miasteczko Twin Peaks"), Sarita Choudhury ("Homeland"), Michael Emerson ("Impersonalni"), Leslie Uggams ("Deadpool"), Frances Turner ("The Boys"), Dave Register ("Heightened"), Zach Cherry ("Rozdzielenie"), Johnny Pemberton ("Ant-Man"), Rodrigo Luzzi ("Nierozłączne"), Annabel O'Hagan ("Prawo i porządek: sekcja specjalna") oraz Xelia Mendes-Jones ("Koło czasu").

"Fallout": Kiedy premiera?

Oparty na bestsellerowej serii gier wideo serial "Fallout" będzie można oglądać na Prime Video od 11 kwietnia.

Czytaj więcej: TOP 10 seriali, których nie możecie przegapić tej wiosny! Epickie widowiska i dramaty

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Fallout
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy