Prime Video: Seriale

Ocena
serialu
6,3
Niezły
Ocen: 19
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Night Sky": Serial z Piotrem Adamczykiem podbija Amazon Prime Video!

Serial z Piotrem Adamczykiem, który 20 maja miał premierę na Amazon Prime Video stał się najpopularniejszą produkcją na platformie. Polak robi wielką karierę w Hollywood. Jak wypadł w "Night Sky"?

Kariera Piotra Adamczyka nie zwalnia tempa! Przeżywa drugą młodość i obecnie pojawia się w produkcjach światowego formatu. 

Jego amerykański sen rozpoczął się od roli w serialu Marvela "Hawkeye". Zagrał w nim komediową rolę Tomasa, rosyjskiego członka mafii, którego pokochali fani Marvela w Polsce i nie tylko. Jego słynne "We kidnapped you, rozumiesz? You are our hostage now, rozumiesz to?!" poszło w viral na cały świat. 

Po wspaniałym występie na skalę światową, posypały się nowe propozycje. Piotr Adamczyk zagrał w produkcji Amazon Prime Video "Night Sky", która miała już swoją premierę na platformie.

Reklama

"Night Sky" najpopularniejszym serialem na platformie

Tym razem Piotr Adamczyk wystąpił u boku m.in. J.K. Simmonsa oraz Sissy Spacek. Fabuła serialu skupia się na losach postaci granych przez dwójkę tych aktorów, czyli Franka i Irene. Są oni emerytowanym małżeństwem z 50-letnim stażem, a na swoim podwórzu wiele lat temu odkryli oni portal/komnatę, która prowadzi na opuszczoną, obcą planetę. 

Początkowo wydaje im się, że trzymają tę informację w tajemnicy, jednak wszystko się zmienia, gdy poznają tajemniczego mężczyznę - Jude’a (Chai Hansen), który zaczyna zadawać im niewygodne pytania...

Serial miał swoją premierę 20 maja i obecnie jest najpopularniejszym tytułem na Amazon Prime Video w Polsce. 

Rola Piotra Adamczyka nie jest aż tak przełomowa, jakby się można było spodziewać, ale zdecydowanie jest najjaśniejszym punktem produkcji. Aktor zagrał w czterech z ośmiu odcinków, ale, podobnie jak w "Hawkeye", każda jego scena jest ożywieniem tempa akcji. 

Zobacz też:

"The Terminal List": Chris Pratt w nowym serialu Amazon Prime

"Reacher": Znamy szczegóły drugiego sezonu serialu Amazon Prime

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Adamczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy