Prime Video: Seriale

Ocena
serialu
6,3
Niezły
Ocen: 19
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Reacher": Znamy szczegóły drugiego sezonu serialu Amazon Prime

Wiadomo już, o czym opowie drugi sezon jednego z najpopularniejszych seriali platformy streamingowej Amazon Prime. Jego scenariusz oparty zostanie na motywach jedenastej książki z cyklu przygód Jacka Reachera zatytułowanej "Elita zabójców" autorstwa Lee Childa.

Informację na temat tego, która powieść stanie się kanwą drugiego sezonu serialu "Reacher", podał na Twitterze wcielający się w rolę tytułową Alan Ritchson. "O’Donnell włożył rękę do kieszeni i wyciągnął z niej ceramiczny kastet... Zgadza się, drugi sezon serialu 'Reacher' zostanie oparty na motywach powieści 'Elita zabójców' napisanej przez legendarnego Lee Childa. Zdjęcia ruszają już jesienią" - napisał aktor.

Reklama

"Reacher": O czym opowie drugi sezon serialu?

Nie ma telefonu, nie ma adresu. Po odejściu z armii Jack Reacher żyje tak, by nie zostawiać śladów. Ale pewnego dnia na jego koncie pojawia się 1030 dolarów. Nawet się nie zastanawia, skąd się wzięły. Wie, że dopadła go przeszłość. 10-30 to kod, jakim posługiwali się członkowie specjalnej grupy śledczej, do której kiedyś należał. I robili to wtedy, kiedy potrzebowali pomocy. Niestety, dla niektórych z nich pomoc przyszła za późno. Na pustyni w Kalifornii znaleziono wyrzucone z helikoptera zwłoki jednego z byłych członków grupy, a inni stają się zwierzyną, na którą polują profesjonaliści. Reacherowi pachnie to spiskiem związanym z międzynarodowym terroryzmem... Będzie musiał połączyć siły z kolegami z wojska, by ocalić żywych, pogrzebać zmarłych i rozwikłać tajemnicę, którą z każdym dniem spowija coraz głębszy mrok - czytamy w oficjalnym opisie powieści "Elita zabójców".

Tym samym twórcy serialu dokonają znacznego przeskoku w stosunku do pierwszego sezonu, który został oparty na motywach pierwszej powieści z cyklu przygód Jacka Reachera - "Poziomu śmierci". Ale o tym, że serial może nie być realizowany według chronologii znanej z książek, informował już wcześniej jego twórca Nick Santora. "Nie zakładajcie, że będziemy to kręcić chronologicznie i nie zakładajcie, że nie będziemy tego kręcić chronologicznie. W tej chwili naprawdę tego nie wiemy. Lee Child napisał 26 książek cyklu oraz serię opowiadań ułożonych w antologie. Oznacza to, że materiału na scenariusze mamy więcej niż potrzeba. Czy chcemy nakręcić coś podobnego do sezonu numer jeden, bo odniósł on sukces? A może spróbujemy czegoś nowego? Mamy duży wybór" - mówił w rozmowie z portalem "TV Line".

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Alan Ritchson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy