Reklama

Amazon Prime Video: Seriale

Ocena
serialu
4,1
Przeciętny
Ocen: 8
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Terminal List": Chris Pratt w nowym serialu Amazon Prime [zwiastun]

Pojawiła się teaserowa zapowiedź nowego serialu Amazon Prime "The Terminal List". Produkcja z główną rolą Chrisa Pratta zadebiutuje w ofercie streamingowej platformy 1 lipca.

1 lipca 2022 roku na platformę streamingową Amazon Prime trafi od razu wszystkie osiem odcinków serialu "The Terminal List". Obok Chrisa Pratta wystąpili w nim m.in. Constance Wu, Taylor Kitsch, Jeanne Tripplehorn, Riley Keough, Jai Courtney, Patrick Schwarzenegger, LaMonica Garrett, Stephen Bishop, Sean Gunn oraz Tyner Rushing.

"The Terminal List": O czym opowie serial?

Chris Pratt wciela się w serialu "The Terminal List" w rolę komandosa Jamesa Reece’a. Podczas przeprowadzania jednej z tajnych operacji, cały jego oddział wpada w pułapkę. Gdy Reece w końcu wraca do rodziny, zaczyna się zastanawiać się nad tym, czy to nie on ponosi winę za to, co się stało. Gdy wychodzą na jaw nowe fakty w sprawie dawnej zasadzki, komandos dowiaduje się, że ma groźnych przeciwników, o których istnieniu nie wiedział.

Scenariusz "The Terminal List" powstał na podstawie bestsellerowej powieści Jacka Carra zatytułowanej "Lista śmierci". Carr to emerytowany oficer Navy SEALs, który w swoich powieściach korzysta z własnych doświadczeń. "Lista śmierci" to pierwsza z serii książek, których bohaterem ma być James Reece. Co za tym idzie, jeśli serial Amazona odniesie sukces, można liczyć na to, że jego pierwszy sezon nie będzie sezonem ostatnim. Jednym z producentów serialu jest Antoine Fuqua ("Dzień próby").

Reklama

Chris Pratt  za każdy odcinek "The Terminal List" zainkasował ponad 1,4 mln dolarów, co czyni go najlepiej zarabiającym aktorem w 2022 roku.

"The Terminal List" to jeden z kilku seriali realizowanych przez Amazon Studios na potrzeby platformy streamingowej Amazon Prime. Najbardziej oczekiwanym projektem tej wytwórni jest serial na motywach "Władcy pierścieni" J.R.R. Tolkiena. Ma to być najdroższa produkcja telewizyjna w histori.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama