Prime Video: Seriale

Ocena
serialu
6,3
Niezły
Ocen: 19
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Amazon Prime: Phoebe Waller-Bridge stworzy kolejny serial

Scenarzystka i aktorka, której sławę przyniósł nakręcony dla BBC Three i Amazon Studios serial „Współczesna dziewczyna”, zrealizuje dla platformy streamingowej Amazon Prime kolejny projekt. Nieznane są póki co żadne szczegóły tej produkcji, którą stworzy Phoebe Waller-Bridge.

Phoebe Waller-Bridge: O czym jest jej kolejny serial?

Jak informuje portal "Deadline", produkcja nowego serialu Phoebe Waller-Bridge ma rozpocząć się pod koniec 2022 roku. To projekt na tyle tajemniczy, że nie wiadomo nawet czy będzie on komedią, czy dramatem. Będzie to pierwsza produkcja sygnowana nazwiskiem Waller-Bridge od czasu podpisania przez nią umowy z Amazon Studios w 2019 roku.

Phoebe Waller-Bridge: Sukces sceanrzystki i aktorki

W 2019 roku zakończono emisję serialu "Współczesna dziewczyna". Jego popularność sprawiła, że pochodząca z Wielkiej Brytanii scenarzystka i aktorka została jedną z najbardziej rozchwytywanych artystek na świecie. Jej talent do pisania scenariuszy został wykorzystany m.in. przez twórców ostatniego Bonda, filmu "Nie czas umierać", a jako aktorka została obsadzona w głównej roli kobiecej w filmie o roboczym tytule "Indiana Jones 5".

Reklama

Kim jest Phoebe Waller-Bridge?

Phoebe Waller-Bridge jest też autorką serialu "Obsesja Eve", którego czwarty i zarazem ostatni sezon jest aktualnie emitowany. Jej pierwszym projektem tworzonym dla serwisu Amazon Prime miała być serialowa wersja filmu "Pan i pani Smith" z Angeliną Jolie i Bradem Pittem, w której miała wystąpić obok Donalda Glovera. Jednak w ubiegłym roku Waller-Bridge wycofała się z tego projektu.

Zobacz też:

"Blade Runner 2099": Kolejna odsłona hitu! Za kamerą Ridley Scott

"The Legend of Vox Machina": Brutalna animacja dla dorosłych

"The Expanse": Powstanie kontynuacja serialu w formie gry

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Prime Video: Seriale | Phoebe Waller-Bridge

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy