Prime Video: Seriale

Ocena
serialu
6,3
Niezły
Ocen: 19
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Expanse": Powstanie kontynuacja serialu w formie gry

Fanów serialu "The Expanse" czeka słodko-gorzkie pożegnanie. Szósty i zarazem ostatni właśnie trafił na platformę Prime Video firmy Amazon. Część widzów nadal ma nadzieję, że inna platforma odkupi prawa do serii. W międzyczasie fani mogą się pocieszyć... grą komputerową.

"The Expanse" powróci jako gra

Gra również będzie się nazywać "The Expanse". Wyprodukuje ją renomowane studio Telltale Games, które wcześnie stworzyło dobrze przyjęte przez internautów gry na podstawie seriali: "The Walking Dead" i "Borderlands". Na YouTube pojawił się już jej zwiastun pod nazwą: "The Expanse: A Telltale Series - Official Reveal Trailer, Game Awards 2021".

Na razie wiadomo, że głosu jednej z bohaterek, Caminie Drummer, użyczy Cara Gee, która wcielała się w tę postać w serialu. I to ona jest przewodnią postacią gry, więc gdyby rzecz się działa na ekranie telewizora czy kina, mówilibyśmy o spin-offie. Camina Drummer to jedna z bojowniczek Pasa, postać kluczowa w narracji gry "The Expanse".

Reklama

Fabuła gry

W grze trzeba zebrać załogę statku kosmicznego Artemis, przemierzającego zakamarki Pasa, a nie będzie to łatwe, bo załoganci mają buntownicze natury. "Gra wprowadzi cię w buty Drummer i zmusi do podjęcia absurdalnie trudnych decyzji, z którymi, jak wiesz, zmaga się ta bohaterka" - stwierdziła Cara Gee w oświadczeniu prasowym. 

Jej bohaterka, to jedna z ciekawszych postaci serialu. Urodzona na planetoidzie Ceres, była prawą ręką Freda Johnsona, pochodzącego z Ziemi właściciela Stacji Tycho i przywódcy Sojuszu Planet Zewnętrznych. W kolejnych sezonach serialu jej postać ewoluuje i do końca nie wiadomo, czy sprzyja Ziemianom, czy mieszkańcom Pasa.

Informacji na temat planowanej premiery gry "The Expanse" nie podano. 


PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy