Akacjowa 38 Acacias 38

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 523
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Akacjowa 38": Justo rzuca leczenie, a w kawiarni wybucha pożar

W nowych odcinkach "Akacjowej 38" będzie się dużo działo. Justo postanowi zrezygnować z dalszego leczenia, chce jednak wcześniej zmienić swój testament. Cayetana natomiast zaplanuje, jak pozbyć się znienawidzonej Manueli. Co jeszcze wydarzy się w odcinku 105 i 106 serialu Akacjowa 38”? Podajemy szczegółowe streszczenia.

Akcja serialu "Akacjowa 38" rozgrywa się w 1899 zaraz po wojnie amerykańsko - hiszpańskiej. Główną bohaterką jest Carmen będąca w zaawansowanej ciąży z agresywnym mężem. Pewnego wieczoru mężczyzna próbuje zgwałcić żonę, która w akcie samoobrony zabija oprawcę. 

Carmen wraz z matką ucieka z miasta, a po drodze rodzi dziecko, które zostawia w klasztornym przytułku. Po ucieczce kobiety zmieniają swoją tożsamość. Odtąd główna bohaterka "Akacjowej 38" nazywa się Manuela. Matka i córka docierają do hotelu przy ulicy Akacjowej 38 i zatrudniają się tam jako pokojówki. Czy Manuela odnajdzie swoją córkę w nowych odcinkach "Akacjowej 38"? 

Reklama

“Akacjowa 38": streszczenie odc. 105. Justo podejmuje decyzję 

Rita jest zachwycona swoją pracą w teatrze i zaprasza wszystkich na przedstawienie. Leonor radzi Casildzie, by postarała się być bardziej nowoczesna. Fabiana spotyka się ze swoim byłym ukochanym, Mateo. Jej przyjaciółki są ciekawe, czy do niego wróci, Fabiana jednak twierdzi, że podjęła decyzję już dawno.  

Tymczasem Justo podejmuje decyzję o przerwaniu leczenia. Boi się, że terapia zagrozi jego życiu. Prosi Felipe, żeby przekazał tę informację Germanowi. Jednocześnie mówi mu, że chce zmienić testament. Cayetane w kawiarni zamawia u Ursuli płonący deser. Informuje ją, że chce śmierci Manueli

Czytaj też: "Wspaniałe stulecie": Sułtan Sulejman umiera, a Selim przejmuje władzę

“Akacjowa 38": streszczenie odc. 106. Pożar w kawiarni 

Consuelo namawia córkę na przejażdżkę rowerem, obie zakładają spodnie. To wywołuje skandal, Felipe jest bardzo niezadowolony z zachowania teściowej. Zwraca na to uwagę Celii, która staje w obronie matki. Tymczasem German już wie, że Justo chce skończyć leczenie, mimo że nie do końca odzyskał pamięć. Rozumie jednak stanowisko Justa i przeprasza go, że tak bardzo naciskał na terapię. Justo wypytuje go o Manuelę.  

W kawiarni, w której pracuje Manuela, wybucha pożar. Do gaszenia rzuca się Pablo, który orientuje się, że ogień ktoś musiał celowo podłożyć i zaryglował od zewnątrz drogę ucieczki. Czy marzenie Cayetany się wreszcie spełniło i Manuela straciła życie? To pokaże kolejny odcinek.  

Kiedy i gdzie oglądać odc. 105 i 106 serialu "Akacjowa 38"?

Nowe odcinki "Akacjowej 38" są transmitowane od poniedziałku do piątku w TVP2 o godzinie 18:45. Powtórki serialu można obejrzeć na platformie streamingowej TVP VOD. 

Odcinek 105 "Akacjowej 38" pojawi się w TVP2 w poniedziałek, 5 czerwca 2023 roku. Kolejny odcinek - 106, zobaczymy dzień później, czyli we wtorek, 6 czerwca 2023 roku. Więcej newsów o serialach i gwiazdach, wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali

Czytaj też:

"Barwy szczęścia", odc. 2826. To koniec? Nie są pewni, czy chcą być razem

"M jak miłość", odc 1736. Pójdzie na policję i zgłosi, że ma stalkera

Małgorzata Foremniak zasłabła na planie. Lekarz powiedział, że jest nienormalna

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Akacjowa 38 | streszczenia odcinków | serial

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy