Akacjowa 38 Acacias 38

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 322
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Akacjowa 38": Czy Leonor i Pablo uciekną, a Manuela będzie bezpieczna?

"Akacjowa 38" to serial nadawany od początku roku na TVP2. W 64. odcinku Leonor i Pablo szykują się do ucieczki, jednak Claudio dostrzega pewien znaczący szczegół. Równocześnie Mendes mówi Germanowi o swoich planach odnośnie Saura. Sprawdź, jak potoczą się dalsze losy bohaterów serialu.

"Akacjowa 38" - co to za serial?

"Akacjowa 38" to serial emitowany w TVP. Stacja nadaje go w zamian za zakończoną turecką telenowelę "Zranione Ptaki".

Jest to hiszpańska produkcja kostiumowa, która przedstawia życie mieszczańskich rodzin na przełomie XIX i XX wieku. Widzowie oglądając serial, mają okazję poznać realia życia w tamtych czasach, śledząc losy Manueli i jej matki Guadelupe. Kobiety uciekły ze swoje miasteczka i zmieniły imiona z powodu dramatycznych wydarzeń z przeszłości. Obecnie pracują jako pokojówki przy tytułowej Akacjowej 38.

Reklama

"Akacjowa 38" odcinek 64 - streszczenie

W 64. odcinku serialu "Akacjowa 38"  Leonor i Pablo szykują się do ucieczki. Jednak Claudio dostrzega u Leonor obrączkę, którą Pablo założył jej podczas nieformalnego ślubu. Tymczasem Cayetana postanawia ostrzec Manuelę, informując ją, że German nie zawsze będzie mógł ją chronić. Natomiast Mendes uprzedza Germana o tym, że doszło do zatrzymania Saura. Mimo to nadal zamierza wrobić mężczyznę w morderstwo.

Równocześnie Victor nadal nie zamierza zostać prawnikiem, co jest sprzeczne z tym, czego życzyłaby sobie jego matka. Jednak Felipe przekonuje ją, że powinna zaufać swojemu synowi oraz dać mu samodzielnie wybrać ścieżkę życiową.

"Akacjowa 38" - gdzie i kiedy oglądać 64. odcinek serialu?

Odcinek 64. Serialu  "Akacjowa 38" będzie miał swoją premierę w czwartek, 6 kwietnia 2023 o 18:45 w TVP2. Powtórka nadawana będzie w piątek, 7 kwietnia o godz. 13:15 na tej samej antenie.

"Akacjowa 38" jest również dostępna na platformie TVP VOD. Natomiast powtórki poszczególnych odcinków serialu można oglądać o godzinie 13:15 na TVP2 od poniedziałku do piątku.

Czytaj również:

Netflix kasuje filmy i seriale. Wyłączy nawet "Shreka". Ostatnia szansa

"Wspaniałe stulecie": Rüstem mówi sułtanowi, że Tahmasp zatruł kaftan Mustafy

Violetta Arlak przeszła metamorfozę! Jak gwiazda "Rancza" wygląda dziś?

Zobacz także: 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Akacjowa 38

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy