Wspaniałe stulecie Muhtesem Yuzyıl
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 9980
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie": Rüstem mówi sułtanowi, że Tahmasp zatruł kaftan Mustafy

W odcinku 248. "Wspaniałego stulecia" sporo będzie się działo. Sułtan Sulejman dalej będzie poszukiwać sprawcy otrucia kaftana jego syna. Czy zdemaskuje Rüstema? Sprawdź już teraz losy bohaterów tureckiego serialu.

"Wspaniałe stulecie" powróciło ponownie do Telewizji Polskiej po kilku latach. Już wcześniej ten turecki serial zyskał wielu fanów, dlatego wznowiono jego transmisję. Kostiumowa produkcja ma miejsce w czasach panowania sułtana Sulejmana.

Sułtan Sulejman Wspaniały był władcą, który najdłużej sprawował władzę w Imperium Osmańskim. W tym czasie znacznie zmieniła się rola haremu - erę sułtanek zapoczątkowała Roksolana pochodząca ze słowiańskich krajów. 

Reklama

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "M jak miłość": Odcinek 1721. To koniec najpiękniejszej serialowej pary? Niewiele dzieli ich od rozstania

W haremie przyjęła imię Hürrem i rozkochała w sobie potężnego sułtana. Od tego czasu Hürrem stała się jedyną kobietą w życiu Sulejmana, niejednokrotnie pomagała mu również w sprawach związanych z krajem.

 Hürrem zasłynęła z wielu intryg, w szczególności do osób, których nie darzyła sympatią. Czy w odcinku 248. "Wspaniałego stulecia" szykuje kolejny podstęp?

"Wspaniałe stulecie" odcinek 248 - streszczenie

W odcinku 248. "Wspaniałego stulecia" Hürrem dowie się o romansie Bajazyda z Huricihan. Nie spodoba jej się ta sytuacja i każe synowi rozstać się z dziewczyną. 

Sułtan Sulejman w dalszym ciągu będzie poszukiwać osoby, która usiłowała zabić Mustafę. Cihangir będzie chciał wyjawić ojcu prawdę, jednak w ostatniej chwili Mihrimah odwiedzie go od tego pomysłu.

Sprawa z otruciem skomplikuje się, kiedy do Konstantynopola przybędzie Elquas Mirza. Mężczyzna chce odebrać władzę swojemu bratu - Tahmaspie, dlatego bez chwili wahania posłucha Rüstema paszy i oskarży brata o usiłowanie zabójstwa Mustafy. Przypomnijmy, że to właśnie Rüstem pasza nasączył kaftan księcia trucizną, a Mahidevran uchroniła syna od śmierci. 

"Wspaniałe stulecie" odcinek 248 - gdzie i kiedy obejrzeć?

Nowy odcinek "Wspaniałego stulecia" będzie transmitowany 28 marca w TVP1 o godzinie 14:00. Odcinek 248. "Wspaniałego stulecia" można obejrzeć również w TVP Kobieta o godzinie 11:00 oraz o 19:30. Ten turecki serial nie jest dostępny na platformie streamingowej TVP VOD.

Czytaj także:

Jak dobrze znasz polskie seriale? Sprawdź się w quizie!

The Last of Us. Ile odcinków ma serial HBO? Kiedy premiery epizodów?

"Miodowe lata": Agnieszka Różańska. Co słychać u serialowej Pameli? - Świat Seriali w INTERIA.PL

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Wspaniałe stulecie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy