Violetta Arlak przeszła metamorfozę! Jak gwiazda "Rancza" wygląda dziś?

Violetta Arlak sympatię widzów zaskarbiła sobie przede wszystkim dzięki roli Haliny Kozioł w serialu "Ranczo". Przebojowa bohaterka wyróżniała się nie tylko temperamentem, ale i fryzurą. Burza blond loków to zdecydowanie był jej znak rozpoznawczy. Jak się okazuje po latach po tej fryzurze nie ma już śladu, a aktorka przeszła sporą metamorfozę. Jak teraz wygląda?

Viola Arlak: Kariera

Violetta Arlak, a właściwie Violetta Zmarlak, urodziła się 22 stycznia 1968 roku w Krakowie. Już od dziecka marzyła o tym, by zostać aktorką. Cel ten początkowo był trudny do zrealizowania. Arlak aż trzykrotnie nie zdołała dostać się do szkoły aktorskiej.

Nie zrezygnowała jednak ze swoich marzeń i udała się do krakowskiego Teatru 38, w którym od razu otrzymała pracę. Sceniczny debiut zaliczyła w 1992 roku w sztuce "Tutam". Występy na deskach teatralnych tak bardzo przypadły jej do gustu, że do dziś to właśnie teatr uznaje za swój drugi dom.

Reklama

Od końca lat 90. aktorkę można podziwiać również na ekranie. Widzowie z pewnością kojarzą ją z takich produkcji, jak: "Nic", "Trzy szalone zera", "Cześć, Tereska", czy "M jak miłość".

Arlak prawdziwą popularność zdobyła jednak dopiero w 2006 roku, kilkanaście lat od swojego aktorskiego debiutu. To właśnie wtedy otrzymała jedną z głównych ról w serialu "Ranczo".

W produkcji TVP, która już po emisji kilku odcinków, stała się prawdziwym telewizyjnym hitem, wcieliła się w Halinę Kozioł. Temperamentna żona wójta Wilkowyj przez lata zdobyła sympatię widzów. Jej energiczna i wybuchowa bohaterka zachwycała na ekranie we wszystkich dziesięciu sezonach serialu.

Po zakończeniu emisji serialu aktorka nie zniknęła zupełnie z ekranów. Od 2016 roku Arlak pojawiła się w kilku telewizyjnych produkcjach. Widzowie mogli oglądać ją m.in. w "Koronie królów", gdzie wcieliła się w Bożenę Tęczyńską, w filmie "7 uczuć", a także serialach: "Receptura" i "Mecenas Porada".

Metamorfoza aktorki

W ostatnim czasie media zdecydowanie częściej niż o nowych projektach zawodowych rozpisują się jednak na temat metamorfozy artystki. Gwiazda nie tylko straciła kilkanaście kilogramów, ale i postanowiła zmienić... fryzurę! Poniżej kilka jej najnowszych zdjęć!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Violetta Arlak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy