Reklama

Agenci. Biuro detektywistyczne

Ocena
serialu
2,5
Fatalny
Ocen: 2
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Agenci. Biuro detektywistyczne": Gwiazdorska obsada nowego serialu Czwórki

Od 3 września widzowie Czwórki i Szóstki będą mogli oglądać nowy serial „Agenci. Biuro detektywistyczne” z udziałem m.in. Bartosza Obuchowicza i Konrada Skolimowskiego. To opowieść o grupie przyjaciół, którzy zakładają agencję detektywistyczną i rozwiązując sprawy swoich klientów, prowadzą równolegle śledztwo dotyczące zaginięcia bliskiej im osoby. Na antenie Czwórki serial emitowany będzie w soboty o godz. 13 i 14, a w Szóstce – w soboty i niedziele o godz. 20.

"Agenci. Biuro detektywistyczne": O czym opowiada serial?

Historia rozpoczyna się, gdy Adek (Konrad Skolimowski), świeżo upieczony licencjonowany detektyw, orientuje się, że jego siostra zniknęła, zacierając za sobą wszelkie ślady. Wizyta na policji i spotkanie z komisarzem Pospieszalskim (Bartosz Obuchowicz) utwierdzają go w przekonaniu, że może już nigdy jej nie zobaczyć, jeśli nie weźmie sprawy w swoje ręce. Rozpoczyna własne śledztwo, w którym pomagają mu dwie najbliższe przyjaciółki siostry. We troje odkrywają, że dziewczyna, posługując się fałszywym imieniem i nazwiskiem, wiodła podwójne życie i miała cały krąg nieznanych im przyjaciół oraz chłopaka - Igora. On także prowadzi poszukiwania na własną rękę i jest w szoku, gdy poznaje całą trójkę i dowiaduje się o drugim życiu swojej ukochanej. Mimo początkowej nieufności postanawiają połączyć siły i szybko przekonują się, że doskonale się uzupełniają. Postanawiają założyć we czwórkę agencję detektywistyczną, w której oprócz spraw klientów, prowadzą swoje prywatne śledztwo, stopniowo ujawniające kolejne tajemnice zaginionej.

Reklama

"Agenci. Biuro detektywistyczne": Obsada nowego serialu

W rolach głównych, obok Bartosza Obuchowicza i Konrada Skolimowskiego, występują Olga Pęczak, Maria Ruddick, Izabella Bukowska i Jan Steifer.

Zobacz też:

"Sandman": Neil Gaiman dziękuje Georgowi R.R. Martinowi za to, że go... odrzucił

"Paryż 1900: policja": Mroczny okres Francji w serialowym hicie!

"Ród smoka": Matt Smith dosadnie o scenach seksu w prequelu "Gry o tron"

"Pierścienie Władzy": Twórcy zerwali kontakt z Peterem Jacksonem?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy