Reklama

Antoni Królikowski rozstał się z dziewczyną

Romanse 31-letniego aktora od zawsze budziły ogromne zainteresowanie. Gdy po rozstaniu z Julią Wieniawą związał się z Kasią Dąbrowską, fani wróżyli im wiele lat szczęścia. Niestety, wszystko wskazuje na to, że ich związek właśnie się zakończył.

Na początku 2019 roku Antoni Królikowski rozstał się z o 9 lat młodszą aktorką Julią Wieniawą. Ich medialny związek przez dwa lata był na ustach wszystkich. Wkrótce związał się z Kasią Dąbrowską. "Moje serce jest zajęte. Spotykamy się od kilku tygodni" - wyznał Królikowski w rozmowie z "Faktem". 

Nowa wybranka aktora nie miała nic wspólnego z show-biznesem. "Chcemy mieć spokój. To nie jest medialny związek" - mówił wtedy Królikowski. 

Reklama

Początkowo para nie obnosiła się ze swoimi uczuciami i unikali wspólnego pozowania na ściankach. Z czasem Katarzyna Dąbrowska zaczęła stawiać pierwsze kroki na czerwonym dywanie u boku ukochanego. 

Dziewczyna szybko złapała dobry kontakt z rodziną i przyjaciółmi aktora. Na jednym ze zdjęć pozowała z byłą dziewczyną Królikowskiego aktorką Joanną Jarmołowicz, która obecnie jest związana z jego bratem - Janem. Fani uroczej pary mieli nadzieję, że tym razem Antoni znalazł "tą jedyną". 

Niedawno Dąbrowska zamieściła na swoim Instagramowym profilu zdjęcie z Antkiem. "Dziękuję za 1,5 roku. Nie jesteśmy już razem" - napisała pod fotografią. W komentarzach szybko posypały się słowa wsparcia. Antek Królikowski na razie nie skomentował informacji o rozstaniu. swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje